Mravenčení v rukou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bludička174
Povídálka 17 příspěvků 06.08.18 07:30
mravenčení v rukou

Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenosti s mravenčením (brněním) rukou? Trápí mě už 4. den, nikdy předtím jsem nic podobného neměla. Nejsem těhotná, je mi 30. Když jsem se podívala na internet, co to může znamenat, dost jsem se vyděsila…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ladai
Závislačka 3662 příspěvků 06.08.18 07:39
@Bludička174 píše:
Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenosti s mravenčením (brněním) rukou? Trápí mě už 4. den, nikdy předtím jsem nic podobného neměla. Nejsem těhotná, je mi 30. Když jsem se podívala na internet, co to může znamenat, dost jsem se vyděsila…

Mravenčení rukou mám už kolik let,Dr s tím nic nedělá

Bludička174
Povídálka 17 příspěvků 06.08.18 07:43
@ladai píše:
Mravenčení rukou mám už kolik let,Dr s tím nic nedělá

A hledali příčinu?!

Havran007
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 06.08.18 07:54

Mě teďka taky mravenčilo, může to souviset s tím horkem. Zkus doplnit hořčík.

pecenaBrokolice
Stálice 72 příspěvků 06.08.18 08:03

Ahoj, já i moje mamka jsme tenhle problém měly a nakonec jsme byly obě na operaci karpálního tunelu. Z ničeho nic vždycky na nějakou dobu nám začaly brnět prsty. Pokud to dr neřeší, šla bych ještě jinam. :?

Bludička174
Povídálka 17 příspěvků 06.08.18 08:15

Když mě připadá divné, že mi mravenčí v obou rukou…

annasmyc
Kecalka 299 příspěvků 06.08.18 08:24

taky si myslím, že nejspíš karpály

Diana69
Kecalka 128 příspěvků 12 inzerátů 06.08.18 08:33

Nechci vás desit, ale u mě začalo též mravenceni a už z toho mám 6 let Roztrousenou sklerozu. Zajděte si raději k lékaři :)

Bludička174
Povídálka 17 příspěvků 06.08.18 08:51
@Diana69 píše:
Nechci vás desit, ale u mě začalo též mravenceni a už z toho mám 6 let Roztrousenou sklerozu. Zajděte si raději k lékaři :)

K lékaři se určitě chystám!

sanyv
Povídálka 31 příspěvků 06.08.18 10:04

Zrovna včera jsme o tom mluvili s manželem…Také nám mravenčí oběma v rukou, po fyzické aktivitě to bylo horší a i v nohou. Myslím, že je to tím vedrem, ztráta minerálů, atd. Snad. Pro klid v duši si zajděte k lékaři.

Mysiceles
Kecalka 234 příspěvků 07.08.18 10:00
@Bludička174 píše:

Já měla mravenceni chodidel teď v těhotenství, s porodem zmizelo ale mírnil to hořčík, no a teď při velike únavě se dostavilo znovu a mravencily mě i ruce ( respektive tři vnější prsty ) doktorka mi dala když jsem ji vše popsala 10 injekci B12 mám dvě za sebou únava nepřešla ale mravenčení rukou téměř vymizelo…

Mysiceles
Kecalka 234 příspěvků 07.08.18 10:06

Jinak na neurologii jsem s tím byla taky, mám hodně dobrou neuroložku, je to prý kapacita ve svém oboru, proklepla mě prohlidla záda kontrolovala oko zkoušela a žádnou roztroušenou sklerózu nekonstatovala. Nikde nic nenašla, a jen říkala, že jsem citlivá.
Jinak obvodní když jsem ji ty problémy popisovala tak říkala že je to ' iontový rozvrat ' ( to brnění, drevnateni nohou ..) :think:

Bludička174
Povídálka 17 příspěvků 08.08.18 12:44

Tak jsem byla u doktorky, řekla mi, že je to určitě nedostatek hořčíku, že je to i tím horkem a že jsem drobná postavou…řekla mi, co si mám v lékárně koupit a vzala mi krev. Zatím mi pořád ruce brní, ale užívám hořčík teprve 3. den…nemáte někdo zkušenost, jak rychle by to mělo zabrat?
A díky všem za předchozí odpovědi!

Bludička174
Povídálka 17 příspěvků 08.08.18 12:46
@Mysiceles píše:
Já měla mravenceni chodidel teď v těhotenství, s porodem zmizelo ale mírnil to hořčík, no a teď při velike únavě se dostavilo znovu a mravencily mě i ruce ( respektive tři vnější prsty ) doktorka mi dala když jsem ji vše popsala 10 injekci B12 mám dvě za sebou únava nepřešla ale mravenčení rukou téměř vymizelo…

Ten vitamín B12 je zajímavý…mě totiž doktorka řekla že ne B 12 ale B6…

Mysiceles
Kecalka 234 příspěvků 08.08.18 16:20
@Bludička174 píše:
Tak jsem byla u doktorky, řekla mi, že je to určitě nedostatek hořčíku, že je to i tím horkem a že jsem drobná postavou…řekla mi, co si mám v lékárně koupit a vzala mi krev. Zatím mi pořád ruce brní, ale užívám hořčík teprve 3. den…nemáte někdo zkušenost, jak rychle by to mělo zabrat?
A díky všem za předchozí odpovědi!

Kupodivu to zabírá docela brzo, už si přesně nepamatuji, ale vím, že žádné dlouhé čekání se nekonalo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >