MS a dovolená, neberu HA

10.7.15 10:41

MS a dovolena

Ahoj, chci se zeptat; za dva týdny odjíždím na dovolenou. Menstruace mi vychází na den po příjezdu domů. HA neberu. Myslíte, že menstruace se může dostavit o týden dopředu změnou prostředí? Máte nějaká z Vás zkušenost?

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6205
10.7.15 10:53

Ano, zrovna včera to tu jedna uživatelka řešila :D Ale nestresuj se, vem si s sebou pro jistotu vložky a tampóny a můžeš se modlit, aby ti to vyšlo až domů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
10.7.15 11:02

:) já posledně dostala MS o týden dříve, když jsem byla na návštěvě u mamky. Ale děje se mi to jenom tam, nikde jinde. Takže určitě je dobré pro sichr si sebou něco vzít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39621
10.7.15 11:25

Me to kdysi vychazelo podobne a radsi jsem si dosla pro prasky na oddaleni:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5269
10.7.15 11:50

@a12 tak prášky na posun, myslím že Norethisteron jsem jednou dostala taky a nepomohlo mi to!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39621
10.7.15 11:56

@masinka9 ja je nakonec nebrala protoze jsme zmenili termin dovoleny:-D takze nevim jak jsou spolehlivy:-)

jo a znama davno v prechodu vypravela ze pokazdy kdyz jela k mori ze to tam dostala ikdyz uz to par let nemela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
10.7.15 12:22

No raději bych s tím počítal. Aspoň teda tu zkušennost mám, že jak někam jedu, tak to asi tou změnou vzduchu, nebo nevím, dostanu dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
10.7.15 14:33

Pro jistotu si vem tampony/vložky. Mně to vždy chodí dříve. Naštěstí minuly rok mi to vyšlo, že jsem to měla jen první 2 dny po příjezdu na dovolenou, tak jsem byla ráda, protože jsem to čekala přes dovolenou.

• Citovat
  • Upravit
40
11.7.15 07:51

Mně vycházel 28 den MS na poslední den dovolené, ale od vysazení antikoncepce jí mám nepravidelně 23-28 dnů (29 vyjimecne, vetsinou bohuzel spise drive, obzvlast pri zvysenem pohybu, coz na dovolene je). Dala jsme na babskou radu citron, kazdy den jsem si vymackala 3/4 citronu do piti k obedu a veceri a dostala jsem to az za 30 dni (a MS trvala jen 4 dny). Takze na me to zrejme zafungovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama