Reklama

MŠ Grafická - Praha 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dragonfly01
Povídálka 13 příspěvků 06.01.17 11:30
MŠ Grafická - Praha 5

Dobrý den, chci se zeptat, nemáte někdo osobní zkušenost s MŠ Grafická? Případně jakou jinou mateřskou školku byste z vlastní zkušenosti doporučily kolem Anděla? (MŠ Kořenského, U železničního mostu či Grafická).Předem díky za postřehy, doporučení.

Reklama

Reakce:

salvaja
Nováček 6 příspěvků 07.06.17 16:49
Srovnani

Ahoj! Byli jsme na všech školkách na dni otevřených dveří nebo zápise a níže postřehy… i když po takové době asi pro další maminky:

MS Graficka - dvě zahrady, školka po rekonstrukci, kroužky, 3 třídy, není přímo na MHD

MS Zel.most - velká školka, hodně děti: 4 tridy, zahrada víceméně bez stínu, nehezké okolí, kroužky, dobře dostupné autem

MS Korenskeho - menší zahrada ve vnitrobloku, 4 třídy, skvělá dostupnost MHD, vybavení školky se mi zdálo zastaralé, krouzky temer žádné, jen pro starší, hodne výletu (někdo může brát jako pro, někdo proti), sauna, každý rok hodně děti, působí to na mě, že mají velký odliv

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama