MŠ Grafická - Praha 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dragonfly01
Povídálka 15 příspěvků 2 inzeráty 06.01.17 11:30
MŠ Grafická - Praha 5

Dobrý den, chci se zeptat, nemáte někdo osobní zkušenost s MŠ Grafická? Případně jakou jinou mateřskou školku byste z vlastní zkušenosti doporučily kolem Anděla? (MŠ Kořenského, U železničního mostu či Grafická).Předem díky za postřehy, doporučení.

Reakce:

salvaja
Nováček 6 příspěvků 07.06.17 16:49
Srovnani

Ahoj! Byli jsme na všech školkách na dni otevřených dveří nebo zápise a níže postřehy… i když po takové době asi pro další maminky:

MS Graficka - dvě zahrady, školka po rekonstrukci, kroužky, 3 třídy, není přímo na MHD

MS Zel.most - velká školka, hodně děti: 4 tridy, zahrada víceméně bez stínu, nehezké okolí, kroužky, dobře dostupné autem

MS Korenskeho - menší zahrada ve vnitrobloku, 4 třídy, skvělá dostupnost MHD, vybavení školky se mi zdálo zastaralé, krouzky temer žádné, jen pro starší, hodne výletu (někdo může brát jako pro, někdo proti), sauna, každý rok hodně děti, působí to na mě, že mají velký odliv

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >