MŠ Nedvězská a Nučická

23
16.5.18 23:40

MŠ Nedvězská a Nučická

Dobrý den maminky, nějak témata kolem školek už nejsou aktuální a myslím, že nejsem jediná maminka koho by to zajímalo. Kdo máte děti ve školkách Nedvězská či Nučická (Praha 10), prosím o nějaké reference, především přístup učitelek k dětem a informovanost. Ideálně od někoho kdo tam chodí již déle, každý rok prý děti mají jiné pani učitelky. A jak to chodí s informacemi, když je dítko třeba 14 dní nemocné a informace jsou jen na nástěnkách (když se blíží nějaký termín něčeho) dá vám školka vědět nebo má člověk prostě smůlu. A za jak dlouho vám tam dítka začala spát, nechávají si tam děti i když u spaní brečí nebo vám ho strčí domů, že dítě spaní nezvládá a musí chodit po obědě?
Moc děkuju za každou referenci i negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31
17.5.18 07:09

@jita20 Mame v Nucicke syna, chodi tam rok. Se skolkou jsme spokojeni. Maji jednu pani reditelku, MŠ Nucicka je odloucene pracoviště. Na provoz si myslim, ze jsou podobne. Pri zavreni jedne skolky, funguje druha. Syn byl v nejakych terminech i v Nedvezske. Informace o nemocech, aktivitách, jidelnicek apod. jsou mimo nastenku skolky take na FB, kde funguje i omluva deti… neni potreba volat, napisete na FB zpravy, ze dite nedorazi. Prijde mi to prakticke. Aktivit v prubehu roku maji hodne, divadla, interaktivní predstaveni, exkurze, vylety, maskarni a tematicke dny. Syn spal ve skolce ani ne do tydne, s adaptací nemel problem. Do skolky chodi rad… a uz pred nastupem, loni, kdyz jsme i nahodou okolo, tak se tesil a obhlizel pres plot zahradu a rikal, jak bude po prázdninách velky kluk a bude chodit do teto skolky a jak se do ni tesi. Informace o stridani ucitelek nemam z jinych MŠ, ale zde to tak je… ale nepovazuji to za problem, protoze deti je znaji z rana ci odpoledne, kdy byvaji tridy, kvuli nižšímu poctu deti sloucene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
17.5.18 07:11

@jita20 Pokud Vas skolka zajima, najdete si ji na FB, uvidíte sama… neni potreba ji pridavat do skupiny, je volne pristupna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
3.6.18 22:26

@blacklaura děkuji za info, dostali jsme se do Nučické v půli dubnu (kdy se nějaké dítko odstěhovalo) a rovnou dali žádost od nového roku o přeložení a proto jsem sháněla informace. Jelikož se synovi hned během pár týdnů zalíbilo (narozdíl od původní MŠ kam chodil od ledna), tak jsem měla dilema, jestli jsme s přeložením udělali dobře, ale naštěstí se to vyřešilo samo a volala paní ředitelka, zda opravdu chceme přeložit a sama nám doporučila, když si zvyknul, abychom ho nechali v kolektivu když je spokojený. A zatím za tu krátkou dobu (jelikož mám porovnání s jinou MŠ) opravdu jen pozitivní pro MŠ Nučická, hlavně přístup pí učitelek a co pro děti všechno dělají. Líbí se mi, že je školka přístupná na zvonek a to samé i ven. Tak doufám, že si zvykne a příští rok bude chtít i spát. To zatím odmítá, asi po špatné zkušenosti z původní MŠ (protože jinak si to nedovedu vysvětlit, úplně se tomu brání). A povedlo se mi mluvit s jednou maminkou ze starší třídy a též byli spokojeni, a se dvěma maminkami z Nedvězské a ty nebyly úplně nadšené. Ale záleží, na čem maminkám záleží - někdo se zajímá jen o kroužky, akce… a někdo o přístup k dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama