MS při kojení 2 měsíce ano, 3. měsíc nic?

Anonymní
23.8.11 21:39

MS pri kojeni 2 mesice ano 3mesic nic?

Dobry večer,potřebuji se zeptat,mám 4měs.díte.MS přišla cca 8týdnu po porodu pak byla 19.6.,22.7.a tenhle měsíc zatím nic.ANT neberu,chránime se jinak.Myslíte,že je to normální?Mám počkat nebo zajít k dr.?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6926
23.8.11 21:59

Ahoj anonymní, před pár týdny jsem to tu přesně řešila. Kojíš? Jestli ano, pamatuj si, že kojící tělo má právo občas na nějakou tu výtržnost. :-) Máš chvilku od porodu, zatím se Ti tělo rovná.
Jedna dr mi říkala - 9 měsíců trvalo těhotenství, 9 měsíců dejte tělu čas na srovnání.
Nic se neboj, je to normální!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6926
23.8.11 22:00

Ehm už to čtu, že kojíš. :oops: :oops:
Tak to klííííd, to ještě zas 5× bude, 3× ne… než se to ustálí. :wink:

Já pomalu každej měsíc lítám do lékarny pro TT, kojící tělo je holt prdlý, no. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
23.8.11 22:22

Já mám skoro osmiměsíční dítě, takže frekvence kojení vzhledem k příkrmům už není nijak častá a MS jsem měla zatím jednou (a to už je víc jak dva měsíce).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.8.11 09:00
MPavla píše:
Já mám skoro osmiměsíční dítě, takže frekvence kojení vzhledem k příkrmům už není nijak častá a MS jsem měla zatím jednou (a to už je víc jak dva měsíce).

Ano mimisek je plně kojen.Tak to jste mně uklidnily,jaá už bych letěla k dr. to rešit :oops: .Je fakt,ze ikdyz jsem ji 2× mněla vždy jiný prbeh a nepřišla vlastně na den přesně.Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.8.11 09:02
Davdan píše:
Tak to klííííd, to ještě zas 5× bude, 3× ne… než se to ustálí. :wink:Já pomalu každej měsíc lítám do lékarny pro TT, kojící tělo je holt prdlý, no. :mrgreen:

S tim TT jsi mně pobavila,přesně tohle jsem mněla v plánu a v hlavě tisíc myšlenek co kdyby to bylo nahodou těhu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
6926
24.8.11 12:54
Anonymní píše:
Davdan píše:
Tak to klííííd, to ještě zas 5× bude, 3× ne… než se to ustálí. :wink:Já pomalu každej měsíc lítám do lékarny pro TT, kojící tělo je holt prdlý, no. :mrgreen:
S tim TT jsi mně pobavila,přesně tohle jsem mněla v plánu a v hlavě tisíc myšlenek co kdyby to bylo nahodou těhu :roll:

Hele já už kojím jen málo (ale kojím), tak 2× denně a teď jsem na menstruaci čekala 7 týdnů. Řešila jsem to přes mail s dr a ona mi říkala „dokuď kojíš, nebeme dělat nic“. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7235
11.11.11 18:59

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s tím, že jste špinily při kojení, já zašpinila těsně po 6 nedělí a teď znova, asi dva dny a konec. Při prvním synovi jsem nemenstruovala vůbec, tak nevím jestli je to normální, nebo mám skočit k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama