MS při utrogestanu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 03:23
MS při utrogestanu?

Ahoj holky chci se zeptat jestli nemate nekdo zkusenost, zitra budu volat ke sve Dr.

3mesic beru utrogestan 1-0-1 polykam a mam to od 17 DC do 26 DC na srovnani cyklu, taky se snazime s pritelem o miminko.
Ty dva mesice dobry MS prisla skoro stejne, jenze tento mesic jeste dobiram, posledni ms byla 8.1 mela by prijit kolem pristiho tydne.
Jenze vcera jsem mela pri utirani cely den ruzovy vytok ktery se zmenil vecer na spineni a ted uz mi to prijde jako s krví bricho me boli jako pri ms podle me se rano rozjede..je mozny ze se muze dostavit pri uzivani utrose? Jsem 24DC ovulaci nejak nesleduji nemerim jen podle vypoctu a ta mela byt nekdy minuly tyden..diky za radu a zitra budu volat ke sve dr :roll: :roll: :roll: :roll:

Reakce:
Piiimiii
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 31.01.19 04:15

Jj, je to mozne…me minuly mesic dorazila pri utrogestanu po 24 dnech cyklu…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 31.01.19 06:30

Jasněže může, Utrogestan není špunt. Když tvoje tělo chce odmenstruovat, nějaký hormon navíc ho nezastaví.

dendishek
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 31.01.19 06:47

Také si myslím, že to je to možné. Neřešila bych to, a jela dál..

@Piiimiii ahojky, pořád se Vám nezadařilo? Nám také ne. Psala jsem ti zprávu, ale asi jsi ji přehlédla? Jak bojujete? :kytka:

mau-mau
Závislačka 3440 příspěvků 31.01.19 07:15

Já brala duphaston, takže taky progesteron, dávkování stejné, a taky se mi stalo, že to moje tělo to hormonálně přetlouklo a dostala jsem MS dříve i přes léky. Takže to není neobvyklé. Otázka je, co s tím. To se poraď s dr. :palec:

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 31.01.19 08:29

Ahoj, já bych právě sledovala ovulaci pomocí měření bazální teploty a teprve po jejím prokázaném proběhnutí nasazovala Utrogestan. Lékaři dělají tu chybu, že progesteron nasadí namátkou od 17. dne cyklu, ale která z nás opravdu ovuluje kolem 14. dne cyklu? Někdy se také vlivem různých okolností může ovulace posunout dopředu nebo dozadu. Pokud se Utroš nasadí dřív nebo zas příliš pozdě, může spíš cyklus rozházet. Jestliže nevíš stoprocentně, kdy ovuluješ, zaměřila bych se prvně na tohle. Prostuduj si měření BT.

mau-mau
Závislačka 3440 příspěvků 31.01.19 08:50

@s.y.p.t.a Já k tomu tu teplotu měřila, takže jsem si hlídala, že to nasazení léků bylo až po ovulaci, a stejně to někdy dorazilo dřív i přes umělé hormony.. :think: Holt někdy tělo nespolupracuje.. :nevim: probrala bych to s dr.

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 31.01.19 10:08

@dendishek Ahojki…no ja tady od potratu nebyla…ale ted se doma zaciname pomaloucku a potichoucku radovat- mam pozitivni testy, ktere ukazkove sili, tak si jenom drzime palce a modlime se…pokud to vyjde tak to bude zazrak- bez stimulace ovulace Clostilbegytem a bez inseminace…da se tedy rict prirozene…jenom prave s utrogestanem…

A co se tyka utrogestanu a ovulace- tento cyklus jsem ji s nejvetsi pravdepodobnosti dostala prave az po dobrani utrogestanu, v dobe svych dnu…zatim to ale nemam potvrzene doktorem, na prvni kontrolu jdu az 12.2. a digitalni test si budu delat zitra…

dendishek
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 31.01.19 10:38

@Piiimiii to je skvělá zpráva, moc (a tiše zatím) gratuluji. Netušila jsem, čím si procházíte, takže chápu takovou odmlku. Já byla taky občas kvůli psychice mimo síť. Doufám, že už Vám to teď krásně výjde :dance: :hug: my už byli 5× na IUI, a zatím teda nic no :roll:

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 09.02.19 03:11

@dendishek Nam klaplo 2. IUI, ale dopadlo to zamlklym tehotenstvim…a tes teda prirozene…a zatim porad chcete zkouset IUI nebo zvazujete i IVF?…posilam hodne sily a energie :hug:

dendishek
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 09.02.19 11:32

@Piiimiii jsem ráda, že vám to vyšlo. My zatím jen to iui. Ivfko je pro mě trochu ještě ošemetný téma :nevim: přeji pohodové těhu :kytka:

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 10.02.19 04:32

@dendishek Taky jsme byli rozhodnutí zkoušet minimálně ještě rok IUI, úplně tě s IVF chápu…já v to taky nemám důvěru a snažila jsem se tomu vyhnout jak jen to slo ;) …moc drzim palce, abyste brzy byli úspěšní!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >