Cysta na vaječnících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NellinkaNella
Povídálka 11 příspěvků 30.01.19 18:42
Cysta na vajecnicich

Dobry den maminky na vaječniku mi byla zjistena cysta ale to pouze na CT Vajecnik je zvetšeny jako pri menstruavi ale gynekolog nic nevidi a to byla o velikosti 5,8cm? A pak mam ještě dotaz jak rychle se muze cysta zmensit a pak zvetsit pred a po MS děkuji za odpovedi

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 7192 příspěvků 30.01.19 19:43

@NellinkaNella řekla bych že záleží jaká je to cysta. Já měla endo cysty a ty nezmizely, jen rostly

NellinkaNella
Povídálka 11 příspěvků 30.01.19 21:24

Aha moc dekuju za odpoved :) mam strach z operace ale chtela bych mit uz klid bez bolesti atd :/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >