MŠ Slunečnice - Praha 15

9125
3.3.15 12:43

MŠ Slunečnice Praha 15

Milé maminky, které máte/měly jste děti v Mateřské školce Slunečnice na Praze 15. Jaké jsou Vaše zkušenosti s touto školkou? Učitelky, prostředí…Jste spokojené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1858
3.3.15 13:32

Já konkrétně ne, ale mám kamarádku a ta tam byla moc spokojená..

jen trochu mimo - já už bych nedala děti do smíšených tříd. Věkově homogenní třídy jsou podle mě pro rozvoj dětí mnohem lepší. I naše učitelka si stěžovala, že se pak vždycky věnují předškolákům z té třídy a na ty menší děti jim nezbývá čas. Na praxi jsem to viděla též, učitelka s předškoláky tvořila přípravu a mrňata si tam samy hrály

• já v tom prostě nevidím přínos
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9125
3.3.15 15:53

@petruna26 děkuji, já právě poslední dobou slyším spíš stížnosti, ale všechno je to „jedna maminka povídala“, není to přímo od někoho, kdo tam chodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858
3.3.15 16:39

Jo, tady je to děsná drbárna, jak na vesnici… :mrgreen:
ale já bych šla radši do školy hrou, ale jen kvůli těm homegenním/heterogenním třídám..
jediné kam bych už nešla je Pohádková, ale to jen kvůli paní ředitelce, která si dělá naprosto co chce - vlastní zkušenost a nejen má :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
4.3.15 11:16

@petruna26 Můžu se prosím zeptat jaké negativní zkušenosti máte s Pohádkovou a paní ředitelkou konkrétně? Chtěli bychom se tam přihlásit, ještě právě zvažuji jestli do této nebo do kytičkové vedle - tam se jen bojím aby pak dceru nedali do cpv bolevecké nebo tak různě nešoupali sem tam, máme to tam přeci jen o něco dále…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858
4.3.15 12:13

@Janousova tak my byli v pohádkové a teď mám děti v kytičce - do Bolevecké vás nedají, pokud nebudete chtít, případně výslovně řeknete, že chcete do Parmské..

ad Pohádkové - ředitelka je prostě slibotechna ;) - slibuje, všechno rodičům odkýve a pak skutek utek (mně třeba slíbila, že bude dcera ve třídě s kamarádkou a nakonec ji šoupla jinam), pak si třeba vymýšlí pravidla typu, starší dítě nesmí spát ve školce, pokud má doma mladšího sourozence - je toho fakt dost.. Kamarádce třeba nevzala kluka, ač měl body za sourozence a když chtěla vidět teda výsledky, tak jí řekla, OK, tak já vám ho vezmu.. pak zas, že smí chodit až od 3 let, což bylo v listopadu, ale to podle zákona už neplatí, takže nakonec to řešila přes úřad a kluk chodil denně od září
je toho fakt hodně, to se nedá vypsat

• teda ty smíšený třídy, kdy mi holka chodila domů skoro s brekem, že předškoláci smějí tohle a támhleto a oni prostřední (o rok mladší) skoro nic.. Prostě je podle mě lepší, když jí celá třída lžící než když 20 jí lžící a 8 příborem. to samé s kroužky, vždycky mají přednost na všechno předškoláci
  • ted od nich odešla i jedna uč. - říkala mi, že je to děsný, že na ty malé děti ve smíšené třídě nemá vůbec čas, protože se musí věnovat předškolákům

za mě je kytka nejlepší, vč. paní ředitelky - prostě jsou nastaveny pravidla a podle nich to šlape

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
15.1.17 11:15

Dobry den, otivuji diskuzi. Chystame se dat syna k zapisu do statni skolky. Slysela jsem na boleveckou nepekny veci. Mate tam nekdo dite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
15.1.17 13:05

@Barcule88 mám tam syna a jsem 100% spokojená :-)naopak jsem slyšela ne moc pozitivní hodnocení na kostičky nebo slunečnici, teď nevím, kterou z nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
15.1.17 16:52

@Teruna000 jedna se konkretne o tridu boruvek. Jako chcem podavat do vice skolek, ale stejne si myslim, ze nas nevezmou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
15.1.17 19:13

@Barcule88 tak to nevím, tam jsou už větší děti :nevim: malej je v banánové a tam jsou pí. učitelky skvělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
15.1.17 19:57

@Teruna000 teru kolik je synovi? Nasemu budou tri v dubnu. Tak jestli ma vubec cenu to zkouset

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
15.1.17 20:18

@Barcule88 určitě má. Malej je v červnu, letos mu budou 4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
16.1.17 09:23

@Teruna000 tak to je dobry. To bysme snad mohli uspet. Dost by nam to pomohlo, zbavit se toho skolnyho v soukromy skolce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
16.1.17 09:25

@Teruna000 jeste me napada, podavali jste do vic skolek prihlasku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
16.1.17 19:13

@Barcule88 ne, bylo nám řečeno, že na to nekoukají dobře. Ale co vím, tak od nás z baráku podávali do více a dostali se. Ale já jsem byla rozhodnutá, že ho chci dát jenom sem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama