Mudr. Vlašín

Anonymní
28.6.14 12:22

mudr. Vlašín

Dobrý den, chtěla bych se tady poradit a zeptat. Moje kamarádka má vážné zdravotní problémy. Teď na konci těhotenství se diktorům něco nedálo a mají podezdření, že je s malým něco v nepořádku. Poslali jí za Mudr. Vlašínem na velký ULT. Ten má také podezdření na VV u malého. Ale potvrdí se to až porodem, teď už to nikdo nezjistí. Bohužel to není vůbec dobrá zpráva. Myslíte, že by se takový odborník mohl přece jenom splést? Já v to pevně doufám… :,(
Prosím o zachování anonymu. Jde o velice citlivé téma..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

999
28.6.14 12:24

Moc preji aby se pletl, ale bohuzel Vlasin je opravdu špička v oboru. Držím palce, at je to co nejlepší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krakatice88
28.6.14 12:25

Samozřejmě že se může i ten nejlepší odborník splést. Nikdo není neomylný. Na druhou stranu to kamarádce potvrdilo víc doktorů… ale naděje umírá poslední ;)

• Nahlásit
  • Citovat
11750
28.6.14 12:27

Splest se muze asi kazdy… nadeje umira posledni.
Ja k nemu chodim uz druhe tehotenstvi a jsou u nej pred ordinaci vzdy zastupy, takze to asi mluvi za vse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24392
28.6.14 12:27

Je mi to líto, doufám, že se to nepotvrdí a když, tak v co nejmenším rozsahu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28756
28.6.14 12:30

Bohužl, obávám se, že on se těžko splete. Je to jedna z největších kapacit u nás právě na odhalení VV.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
28.6.14 12:37

Vlašín je v Brně tzv. poslední instance jestli on řekne, že je problém tak s velkou pravděpodobností bohužel je. Mojí kamarádku naopak zachránil, lépe řečeno její miminko, tvrdili jí, že miminko není v pořádku, on tvrdil, že je vše OK, narodil se zdravý kluk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.14 12:39

Keby to bolo z krvi, tak sa mylia, ale u utz sa obavam ze je spolahlivy :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.14 12:51

Právě se toho taky bojím. Sama mám 10 denní miminko, pokud se to potvrdí, moc velká šance na přežití toho drobečka není. Ani nevím, jak bych se k ní měla chovat, když já mám zdravé miminko. A taky nechápu, jak to, že se na to nepřišlo dřív, ale až teď. Je mi z toho smutno. :,( Vím, že Vlaším je právě nejlepší. Navíc na obilňáku, kam ji poslali, jeho názor vůbec neberou. Je nezajímá, co řekl Vlašín, oni mají svoje doktory. On už před 10 dny řekl, že do 5 dní musí porodit a oni ji nechávají pořád tak. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
999
28.6.14 13:00

Tak nevím co maji za vadu, ale zase s porodem bych věřila tem v porodnici, Vlašim je skvělý diagnostik, ale poridnik není, drzim moc palce at to dopadne co nejlépe, na Obilnaku at se kamarádka zkusí obrátit na dr. Hodickou, je moc šikovná…jinak, Jasne je tam teď spousta mladých doktoru co vědí prd, ale pokud je tam takový problém, tak to urco hodnotili na kolektivu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28756
28.6.14 13:01
@Anonymní píše:
Právě se toho taky bojím. Sama mám 10 denní miminko, pokud se to potvrdí, moc velká šance na přežití toho drobečka není. Ani nevím, jak bych se k ní měla chovat, když já mám zdravé miminko. A taky nechápu, jak to, že se na to nepřišlo dřív, ale až teď. Je mi z toho smutno. :,( Vím, že Vlaším je právě nejlepší. Navíc na obilňáku, kam ji poslali, jeho názor vůbec neberou. Je nezajímá, co řekl Vlašín, oni mají svoje doktory. On už před 10 dny řekl, že do 5 dní musí porodit a oni ji nechávají pořád tak. :,(
:think: nejspíš nebyla na NT screeningu ve 12-13 tt.. A škoda, že ne právě u Vlašína. Bohužel i tyhle věci se stávají, podrž ji, neměj výčitky. Ty za to nemůžeš. Stát se to může každé z nás.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.14 13:05

V Praze je špička MUDr. Frísová. Je velmi dobrá, školí ostatní lékaře právě v Prenatálním UZ.
http://www.profema.cz/…frisova-ph-d
Možná by nebylo od věci zkusit ještě jí. Věřím, že kamarádku vezme přednostně a případně, pokud bude nezbytné, pomůže vyjednat i rychlý porod, i kdyby to mělo být v Praze..
Netuším o jakou vadu jde atp…, ale řekla bych, že není dobré spoléhat na jednu porodnici a jejich názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
999
28.6.14 13:11

Hele, já se obecně přikláním taky k tomu mít co nejvíce informaci a klidně z jiných pracovišť, ale pokud už je hospitalizována, tak to moc dobre nepůjde, navíc Obilnak je perinatologicky centrum s největším počtem porodu(60000) v republice shromažďuje patologie ze širokého okolí, není to okresní porodnice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
999
28.6.14 13:12

6000,jeden nula omylem připsána, Omlouvam se :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3703
28.6.14 13:13

Vlasin se málo kdy splete spíš vůbec. Jedné známé všichni tvrdili že je mimo zdravý. Vlasin neviděl nosní kustku a poslal ji na odběr poldovky, nešla. Má dvouměsíční a je postižena budou se soudit se svým gyn a malou budou dávat do ústavu. Proti vlasinovi je taková zvláštní skupina, která mu podle mě závidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama