MUDr.Lochman

80
25.1.07 21:58

MUDr.Lochman

Potřebovala bych radu. Rozhodla jsem se změnit gynekologa a kamarádka mi doporučila MUDr.Lochmana. Je to prý velmi dobrý lékař, jen jeho přístup k pacientkám není vždycky zrovna „milý“. Máte někdo osobní zkušenost? Díky!
Ania

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

786
25.1.07 22:14

Chodim k nemu a je to zhruba tak :). Prijde mi jako slusny odbornik, pry je to skvely operater, ale kdo si potrpi na nejake bodre recicky a podobne veci, tak by z nej byl zklamany. Mne osobne prijde, ze se vyjadruje strucne a vecne, nekomu to muze pripadat jinak :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
25.1.07 22:40

Díky za odpověď. Nejde mi o „bodré“ řeči, spíš o ochotu vyslechnout. Jeden z důvodů, proč měním gynekologa, je ten, že si mele to své a tlačí mě třeba do HA, ač jí fakt nechci. Poslední kapka ukápla dnes, kdy jsem uprostřed cyklu začala (těsně před plánovanou prohlídkou) krvácet a on se ani nezeptal, zda mám bolesti, začal mi nutit HA a nakonec mi píchnul injekci na zastavení krvácení a předepsal léky na totéž. Když jsem se zeptala, zda by to třeba nemohlo být něco závažnějšího, tak se začas smát, že si kvůli nějakému krvácení snad hned myslím, že mám rakovinu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama