Můj pes Marley

835
13.7.15 21:47

Můj pes Marley

Ahoj :mrgreen: Byla bych moc ráda, kdybyste shlédli naše video. :D Některé triky bohužel nejsou perfektně naučené, jelikož jsme se některé učili i během natáčení. S Marleym se už nějaký ten měsíc věnuji Dogdancingu a strašně mě baví ho učit nové kousky. :mrgreen: Nejsme sice tak dobří, jak někteří, ale dělám to hlavně proto, že nás to oba baví… a taky hlavně pro naše vlastní potěšení. :srdce: On mě dělá šťastnou… a miluju ho. Je nejlepší pes na světě. Tohle videjko je nové, natočené včera. Budu moc ráda za shlédnutí, a pokud byste chtěli. Můžete nám do komentářů napsat váš názor, popř. se na něco zeptat. Klidně pište i věci, které bych měla vylepšit (vím, někdy jsou v tom videu hloupé momenty, kde mi pes odešel z obrazu… ale točila jsem to sama, bez pomoci… ale příště se budu snažit sehnat nějakého pomocníka.). Budu moc ráda za vaše názory… Děkuji! :)

https://www.youtube.com/watch?…

Příspěvek upraven 13.07.15 v 22:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

415
13.7.15 22:04

Krásnej brouček :srdce: Šikulka. Když to srovnám s tím našim neposedou :) Je skvělej :potlesk: Taky mám Marleyho a je to moje láska :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
13.7.15 22:06

@Emma30 Náš je taky neposeda.. to snad všichni pejsci. :lol: A děkujeme mockrát. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 22:08

Je úžasný :potlesk: :palec: :srdce:.. Kolik mu je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
13.7.15 22:16

@PitbulLenka Děkujeme! :) Je mu 1 rok :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 22:19

Tak to je šikulka! Mám taky chytré plemeno vhodné na dogdancing, ale nějak nemám tu trpělivost ho učit, tak umíme jen něco málo, ale vím, že je to škoda!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
13.7.15 22:22

@PitbulLenka My se prakticky jen snažíme ten Dogdancing dělat. Zatím těch triků umíme kolem 40-45 a to bohužel na DD ještě nestačí. :) Ale dokázal se naučit i docela těžké cviky.. například se přikrýt dekou. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2454
15.7.15 21:42

Skvely hafan :-) ja mam australskeho ovcaka a taky cvicime dogdancing :-) chtela sem i agillity, ale bohuzel jsem byla ponekud znechucema z cvicaku (absolvovali jsme tam dtenrcj skolicku). Hodlas se mu venovat zavodnd? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
16.7.15 10:38

@Bomer To je úžasné :mrgreen: Chtěla jsem se svým taky dělat agility, ale náš cvičák vůbec nemám ráda. Proto tam vůbec nechodím. Psi tam jsou agresivní a pořád se perou. :zed: Proto ho radši cvičím doma. A děláme i trochu Dogfrisbee.. :) Čeho prosím? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama