Musí dítě na test?

Anonymní
13.9.21 18:22

Musí dítě na test?

Dobry den,
ve skole, kam me dite chodi, je podezreni na ohnisko covidu. Dite covid prodelalo v cervnu, je to potvrzene testem. Hygiena tedy vsechny deti posila na test.

Ptam se, musi moje dite na test, kdyz spada do 180 denni lhuty po prodelanem covidu? Musi do karanteny? Musim nekam hlasit, ze test nemusi absolvovat? Zadne priznaky nema.

Na internetu jsem vetsinu odpovedi nasla, me vsak zajimaji zkusenosti. Mel to nekdo takto, ze spadal do ochranne lhuty a na testy nesel, i kdyz ho tam poslala hygiena?

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1034
13.9.21 18:45

My, mladsi to prodelal, spadal do lhuty po prodelani, primo jsem mluvila s hygienou a na testy nemusel. Pozdeji to meli ve skolce. To same starsi syn, meli ohnisko pozdeji ve skole a taky nemusel. Na hygiene si jen overili, ze jsou decka po prodelani covidu a maji ochrannou lhutu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 19:03
@Petája píše:
My, mladsi to prodelal, spadal do lhuty po prodelani, primo jsem mluvila s hygienou a na testy nemusel. Pozdeji to meli ve skolce. To same starsi syn, meli ohnisko pozdeji ve skole a taky nemusel. Na hygiene si jen overili, ze jsou decka po prodelani covidu a maji ochrannou lhutu.

Dekuji za odpoved. Jestli se muzu jeste zeptat, oni vam volali z hygieny a vy jste jim rekla o prodelanem covidu? Nebo jste tam volala sama? Hlasila jste ve skole, ze vas syn na test nepujde? Omlouvam se za takove dotazy :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
33352
13.9.21 19:18

No i kdyz je manual, hygieny opet postupuji podle sveho. Tve dite s pozitivnim bylo ve styku? Odkud vis, ze jsou pozitivní, ještě to nemaji potvrzene, ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 19:31
@vokishka píše:
No i kdyz je manual, hygieny opet postupuji podle sveho. Tve dite s pozitivnim bylo ve styku? Odkud vis, ze jsou pozitivní, ještě to nemaji potvrzene, ne.

Dekuji za reakci. Potvrzene to jeste neni, jen je informace z hygieny, ze se trida musi dostavit na testy a jde na 14 do karanteny. Skola nas rodice informovala o nutnosti jit na test. My nevime, kdo a zda je pozitivni, ale cela trida by mela jit na testy. Proto me prave zajima, jestli moje dite na ty testy musi.

• Citovat
  • Nahlásit
1034
13.9.21 20:15
@Anonymní píše:
Dekuji za odpoved. Jestli se muzu jeste zeptat, oni vam volali z hygieny a vy jste jim rekla o prodelanem covidu? Nebo jste tam volala sama? Hlasila jste ve skole, ze vas syn na test nepujde? Omlouvam se za takove dotazy :oops:

U mladsiho mi volali z hygieny, ve skolce byla pozitivni ucitelka a nejake deti (napred mi tedy volali ze skolky a hygiena vecer), tak jsem jen rekla, ze jsme to prodelali a oni se divali do pocitace, protoze mi pani rekla presne datum.
No a u prvnaka ve skole mi v sedum vecer volal zastupce reditele, z je pozitivni primo holcicka, co s nim sedela v lavici, tak jsem jen rekla, ze jsme to tehdy a tehdy prodelali, ze jsme ve lhute Vim, ze mi rikal, ze to poznaci do toho seznamu, jak nas obvolavali a ten pak nejak te hygiene predavali….To uz me nikdo nekontaktoval, ale spoluzaky, co pak museli na testy ano….

Jinak kvuli tem testu, nic mi do toho neni, ale pro svuj klid bych s ditetem sla. Nic to neni a nedej buh, kdyby bylo pozitivni…
Co vim, tak se pry delaji nekde PCR i z pusy….jestli mate strach ze stourani v nose.
Me umrel deda na covid, byl to zdravy clovek a za 14 dni ho to totalne semlelo, ja sama jsem lezela v nemocnici na kysliku a mam,,zazitky”, ze o tom nejsem do dnesniho dne schopna mluvit..
Drzte se a preju at to dobre dopadne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33352
13.9.21 20:17
@Anonymní píše:
Dekuji za reakci. Potvrzene to jeste neni, jen je informace z hygieny, ze se trida musi dostavit na testy a jde na 14 do karanteny. Skola nas rodice informovala o nutnosti jit na test. My nevime, kdo a zda je pozitivni, ale cela trida by mela jit na testy. Proto me prave zajima, jestli moje dite na ty testy musi.

Rekla bych, ze rozhodne hygiena. Ale pokud uz vite, ze musi trida jit, tak to nekdo musi mit potvrzene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 22:32

@lasinka6275 Jeej, to jsem se pobavila. :P :P :roll:

@admin Mohla bych pozadat o uzavreni a smazani diskuze? Napsala jsem informace ze skoly a o zdravotnim stavu, nechci, aby to nekdo dohledal. Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
15091
14.9.21 09:48

Hezký den,

ke smazání diskuzí přistupujeme pouze v krajních případech. Vy zde celou dobu vystupujete pod anonymem, informace sdělujete velmi obecně a není zde myslím ani náznak toho, že by vás mohl někdo rozpoznat. Rodičů v této situaci teď bude jistě mnoho a diskuze by jim mohla pomoci.

Hezký den

Natálie :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat