Poradna o očkování dětí proti chřipce
MUDr. Daniela Verdánová
Tak podzim je na krku, děti jsou ve škole a já jdu za chvíli odpálit platby za kroužky. Pevně věřím, že už se nebude konat žádné drámo a vše poběží tak, jak má…
Obávám se, že z dalších uzávěr už by mě trefil šlak.
Jak to vidíte vy? Dnes mě trošku vyděsilo to číslo pozitivně testovaných, které docela povyrostlo, až povyskočilo, ale myslím, že pokud se lidi budou chovat zodpovědně, že se to už podaří vše udržet pod kontrolou. Snad jsme se všichni poučili a nikdo nechce zpátky loňský podzim a zimu..
@eva valoi píše:
Tak podzim je na krku, děti jsou ve škole a já jdu za chvíli odpálit platby za kroužky. Pevně věřím, že už se nebude konat žádné drámo a vše poběží tak, jak má…
Obávám se, že z dalších uzávěr už by mě trefil šlak.
Jak to vidíte vy? Dnes mě trošku vyděsilo to číslo pozitivně testovaných, které docela povyrostlo, až povyskočilo, ale myslím, že pokud se lidi budou chovat zodpovědně, že se to už podaří vše udržet pod kontrolou. Snad jsme se všichni poučili a nikdo nechce zpátky loňský podzim a zimu..
Ha ha, teď jsi mě upřímně rozesmála. ![]()
Mám doma prvňáka, duševně se připravuju na distanční výuku, nejpozději tak v listopadu. Nejsem optimista. ![]()
Už nám to stoupá, ještě se nějaký čas počká a pak se začne zavírat
Ja si myslim ze to uz ted pujde rychle, nemam z toho dobry pocit
Přesně tsk.. Babiš nam bude mazat med kolem huby a v říjnu po volbach to začne.
@eva valoi píše:
Tak podzim je na krku, děti jsou ve škole a já jdu za chvíli odpálit platby za kroužky. Pevně věřím, že už se nebude konat žádné drámo a vše poběží tak, jak má…
Obávám se, že z dalších uzávěr už by mě trefil šlak.
Jak to vidíte vy? Dnes mě trošku vyděsilo to číslo pozitivně testovaných, které docela povyrostlo, až povyskočilo, ale myslím, že pokud se lidi budou chovat zodpovědně, že se to už podaří vše udržet pod kontrolou. Snad jsme se všichni poučili a nikdo nechce zpátky loňský podzim a zimu..
Děsí mě totéž. Já už další uzávěru opravdu nechci.
Na jaře jsem už beze srandy mlela z posledního…
@eva valoi píše:
Tak podzim je na krku, děti jsou ve škole a já jdu za chvíli odpálit platby za kroužky. Pevně věřím, že už se nebude konat žádné drámo a vše poběží tak, jak má…
Obávám se, že z dalších uzávěr už by mě trefil šlak.
Jak to vidíte vy? Dnes mě trošku vyděsilo to číslo pozitivně testovaných, které docela povyrostlo, až povyskočilo, ale myslím, že pokud se lidi budou chovat zodpovědně, že se to už podaří vše udržet pod kontrolou. Snad jsme se všichni poučili a nikdo nechce zpátky loňský podzim a zimu..
Už v létě jsem slyšela mluvit nějakého odborníka, že na podzim číslo vyskočí. Vir se tak chová, lépe se mu daří v chladných měsících.
Muž poslouchal v podvečer ČT 24. Prý Vojtěch mlel o tom, že školy už nejsou v plánu zavírat, ale nějaké zbytné obchody mimo potraviny a služby v případě nástupu epidemie mohou dost razantně omezit.
V zimě to už budou 2 roky. Pořád doufám, že ten vir zmizí
Jako jiné před tím.
@Hořec píše:
Věřím, že nezavřou - už nejsou peníze na kompenzace.
Takže zavřou bez kompenzací, se slovy - měli jste se očkovat a můžete si za to sami?
To připouštím, že se stát může, a dokonce to i po volbách očekávám.
Kroužky bych teď určitě neplatila.
Tchán s tchyni očkováni 2. dávkou Pfizer v červnu. Tchán již 14 dní potíže, potvrzen Covid, dnes ficel do špitálu, zápal plic. Tchyně to má taky, kašle stále. Takže nevěřím, že to bude o moc lepší než loni na podzim.