Covid varianta delta - příznaky

Anonymní
10.9.21 20:26

Covid varianta delta - příznaky

Ahoj, jaké jste měli příznaky u delta varianty? Nikde jsem nenašla pořádné informace. Díky moc za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
498
10.9.21 20:50

Jsou podobné jako u Alfy, a každý to má jinak, rýma, dutiny, kašel, ztráta čichu, chuti, bolest hlavy, v krku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25855
10.9.21 21:01
@Sůvička80 píše:
Jsou podobné jako u Alfy, a každý to má jinak, rýma, dutiny, kašel, ztráta čichu, chuti, bolest hlavy, v krku…

prostě typické příznaky smrtelné nemoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1634
10.9.21 21:09

:mrgreen: by mě zajimalo kolik těch variant ještě vymysli ti chytraci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.9.21 00:08

Ahoj. Mám pozitivní test od úterý. Dnes v pátek ráno 37 °C, celý den, večer bolest v krku. Do té doby bez příznaků. O deltě se tady noc nepíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2484
11.9.21 10:48

Ahoj, já prošla deltou úplně bez příznaků.
Pokud bych si sama neudělala domácí test, vůbec by mě nenapadlo se izolovat, absolutně nic mi nebylo celou dobu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32734
11.9.21 10:51
@Maky1234 píše:
Ahoj, já prošla deltou úplně bez příznaků.
Pokud bych si sama neudělala domácí test, vůbec by mě nenapadlo se izolovat, absolutně nic mi nebylo celou dobu :nevim:

a měla jsi ho potvrzený PCR?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2484
11.9.21 14:13

@vokishka jasně, měla… už jsem na konci karantény a opravdu nic mi nebylo za celou dobu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.9.21 22:57

Já si dnes udělala antigenní test doma a vyšel negativní. V uterý mi vyšel PCR poz. Nenechaly jste si při izolaci PCR pro kontrolu ještě jednou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25855
11.9.21 22:59
@Arome marti píše:
Já si dnes udělala antigenní test doma a vyšel negativní. V uterý mi vyšel PCR poz. Nenechaly jste si při izolaci PCR pro kontrolu ještě jednou?

a jde to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2484
11.9.21 23:54

@Arome marti no já myslím, že by to na situaci nic neměnilo…
Ode dne pozitivního PCR testu máš nakázanou 14ti denní karanténu a musíš být doma. Rodinná známá mi potvrdila, že u ní doma byl člověk z hygieny a jeden policajt a chtěli po ní, aby se legitimovala.
Ono taky záleží, jaký druh antigenu sis doma dělala…dost se v kvalitě liší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.21 07:43

A kdyby byl test PCR falešně pozitivní,
jak si to mohu ověřit? Pouze zase testem. Aby mi ale neprodloužili izolaci o dalších 6 dní. Dnes jde na test syn, tak se zeptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32734
12.9.21 08:08
@Arome marti píše:
A kdyby byl test PCR falešně pozitivní,
jak si to mohu ověřit? Pouze zase testem. Aby mi ale neprodloužili izolaci o dalších 6 dní. Dnes jde na test syn, tak se zeptám.

To uz ale nepoznas. I kdyby byl novy test negativni, tak se nevi, jestli to neni tim, ze uz oroste virus nevylucujes. Nic s tim neudelas, proste vydrz tu karantenu, uz mas skoro pulku za sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
16.9.21 12:06

Také mě zajímá průběh Delty… Mohu se ještě zeptat, zdali jste vy, co jste měli velmi mírný průběh, ockovany? Děkuji předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
26.9.21 16:49

@Arome marti muzu se zeptat, jak se to vyvíjelo? a jsi očkována? klidne do sz, pokud se nechces rozepisovat tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat