Mutsy Spider

Anonymni
1.3.08 18:15

Mutsy spider

ahoj,mám ročního chlapečka a chceme na jaro pořizovat golfky.Moc se mi líbí Mutsy Spider,ale moc o nich nevím.Nemáte s nima zkušenosti?Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
3.3.08 23:12

nemam je, ale bud u sousedu nebo na rodine na ne nadavaly - hlavne na operku hlavy - pry z toho diteti hlava pada kdyz si klimbne a kdyz se napolohuje, tak pada taky…mne teda neoslovil - zlatej zapp…

• Nahlásit
  • Citovat
170
26.3.08 22:34

Musim souhlasit, měli jsme ho chvíli, a vrtátili jsme se k zappovi, sice ma košík a jde trochu polohoovat, ale jinak je těžký na takový kočár, divně nepohodlný a špatně se chytá při zvednutí (např. do schodů),
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
21.2.10 20:37

ahojky,mutsy spider se mi taky moc líbil,tak jsem si ho pořídila :dance: ale už jsem ho vyměnila za zappa!!!!!spider je těžký,hlavně dost široký…jen tak nikam neprojedeš!!ta opěrka taky nic moc,je hezký na pohled nebo mít více kočárků…zappík fakt vede :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
24.2.11 23:23
sweepee píše:
ahojky,mutsy spider se mi taky moc líbil,tak jsem si ho pořídila :dance: ale už jsem ho vyměnila za zappa!!!!!spider je těžký,hlavně dost široký…jen tak nikam neprojedeš!!ta opěrka taky nic moc,je hezký na pohled nebo mít více kočárků…zappík fakt vede :potlesk:

A jakého zappa máš? Xtra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nicol1857
29.11.13 13:47

Nicol

Ahoj chci vymenit myho golfka jane energy za mutsy spider ale velmi hodne uvazuji :zed:… co myslite mam ho vymenit je pekny ale investovala bych do neho asi 2000kc coz se mi nevyplati… je cerveny ale mi mame chlapecka a cervena by se mi nelibila chci se zeptat sel by vymenit potah treba za modry nebo zeleny??? prosim blizsi info. k tomuto golfku diky :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama