Může syn do bazénu?

431
15.10.19 12:09

Může syn do bazénu?

Ahoj, jdu si pro radu, syn (11 let) měl ve čtvrtek odpoledne a večer horečku, v pátek po probuzení už ne. Od pátku je v pořádku, nic ho nebolí, není nastydlý. Pustili byste ho dnes na hodinu do bazénu? Chodí každé úterý na plavání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2932
15.10.19 12:13

Nechala bych to na něm, jak se cítí. Už je docela velký. Pokud bych treba vedela, že je ale v bazénu promrzlý na kost a s modrymi rty drkota pokazde zubama, asi bych ho tam nepustila. Jinak ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7263
15.10.19 12:18

Klidně ať si zaplave…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6554
15.10.19 12:22

Ja ano. Zalezi, jak casto marodi. Pokud to byla ojedinela epizoda, tak bych se toho nebala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9597
15.10.19 12:22

Jasně, úplně klidně pokud sám chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8946
15.10.19 12:32
@verujan píše:
Ahoj, jdu si pro radu, syn (11 let) měl ve čtvrtek odpoledne a večer horečku, v pátek po probuzení už ne. Od pátku je v pořádku, nic ho nebolí, není nastydlý. Pustili byste ho dnes na hodinu do bazénu? Chodí každé úterý na plavání.

Pokud se na to sám cítí, tak bych ho pustila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9597
15.10.19 12:33

Já se teda přiznám, že bych takovou horečku (jeden večer a pak už nic) neřešila ani o tom víkendu a nechala dítě (i mnohem menší) fungovat zcela normálně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38520
15.10.19 12:38
@unuděná píše:
Já se teda přiznám, že bych takovou horečku (jeden večer a pak už nic) neřešila ani o tom víkendu a nechala dítě (i mnohem menší) fungovat zcela normálně :think:

Mám to úplně stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6971
15.10.19 12:55

@verujan Jak uz zaznelo, pokud se na to citi, tak ano. Ja to tak delam i se svymi mensimi detmi a nikdy se jim nemoc nevratila. Specialne nejstarsi, skoro 6lety syn je expert na to mit jeden den skoro 40 horecku a druhy den se se mnou hodinu handrkovat, ze strasne nutne musi jit ven litat na kolo a ja mu chci zkazit cely zivot, kdyz mu to nedovolim. Po trech dnech to uz vubec neresim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
15.10.19 13:19

Díky moc za odpovědi, chtěla jsem ho pustit, jen jsem si chtěla ověřit, jestli nejsem nezodpovědná matka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 13:45

Kdyz chodi kazdy tyden, tak asi i vi, ze pak nema chodit ven s mokrou hlavou a tak, tak at si to uzije :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
22.10.19 08:48
@verujan píše:
Díky moc za odpovědi, chtěla jsem ho pustit, jen jsem si chtěla ověřit, jestli nejsem nezodpovědná matka :)

Rada ohledně puštění na bázen je už s křížkem po funuse, tak jen krátká reakce na Vaše sebehodnocení :)
Už to, že nad tím přemýšlíte ukazje, že jste naopak zodpovědná matka. Kromě toho, že to evidentně byla jenom ultrkrátkodobá záležitost, považuji za důležité komunikovat se synem - dát mu prostor vyjádřit, jak se cítí a jestli chce jít na plávání.
A je super, že mu neberete možnost se otužovat a být celkově více odolný, aby ho nějaká ta „rýmečka“ neskolila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
22.10.19 15:34

@MartinPP Děkuji za Vaši reakci. Syn byl po plavání v pohodě, chodí už několik let. Celkově je dost odolný (hned ťukám na dřevo :) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama