muze to byt dvojce?

Anonymni
12.2.08 17:55

muze to byt dvojce?

Dobry den vsem maminkam,minuly tyden mi Dr potvrdil na UTZ tehotenstvi,mela jsem jednu dutinku,kde byla videt tecka(byla jsem v 5 tt) a pak tam videl jeste jednu dutinku,o ktere si mysli,ze je to bud dvojce nebo nejaka cysta.Ale diky tomu,ze mi vysly uz tyden pred ocekavanou menzes tluste carky na tehu testech,priklani se k dvojcatkum.Nemate s tim nektera zkusenost?Muze ovlivnit cysta tehu test?Jdu na kontrolu v patek a verte,ze jsem jak na trni.Mame doma jednoho sviste, v rodine dvojcata nejsou a tehotenstvi vyslo hned na poprve…Moc nahod najednou…Samozrejmne si nepreji nic jineho,nez at je jedno,nebo obe zdrave,ale i tak mi to prijde teda jako velka nahoda.Diky moc vsem za odpoved.Hana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2602
12.2.08 18:08

Ahoj Hanko,
nejak tedy nechapu tvuj dotaz, ale kdyz ti doktor rekl, ze to muze byt dvojce, tak to asi dvojce byt muze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.2.08 18:21

Mozna jsem to napsala moc rychle a nesrozumitelne.....chtela jsem jen vedet,jestli nemate nektera zkusenost s tim,ze jste mela dve dutinky,ale nakonec to treba byla ta cysta…a hlavne,jestli je mozne,ze u dvojcat vyjde test tak brzy pozitivni…nebo to muze ovlivnit cysta.Myslim,ze na tom neni co nepochopitelne.diky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.2.08 19:16

Moje kamarádka to tak měla, z UTZ si odnášela nádhernou fotku dvou dutinek a už sháněla kočár na dvojčata. Na dalším UTZ se potvrdilo, že mimi je jen jedno a to druhé že je cysta. Těhotenství pokračuje normálně, co se stalo s cystou, to nevím.

A s tím těhotenským testem - každé tělo je jiné, někdo může mít test pozitivní hodně před MS, jinému se čárky objeví až týden po očekávané MS.

Je to těžké, ale nezbývá ti než vydržet. Přeju hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.2.08 19:36

dekuju,byla by to opravdu nahoda s velkym N…

• Nahlásit
  • Citovat
456
12.2.08 21:12

Ahoj, já jsem čekala dvojčátka,ale v obou dutinkách už bylo vidět mimi…je fakt,že jsem byla na prvním utz až v 7tt, v tom 5tt to opravdu ještě nemusí být dobře vidět…Asi budeš muset počkat týden dva,pak už to dr. pozná určitě,vím,že je to těžké a nejradši bys to věděla hned…:o)A že to je šok,to chápu,u nás to byl taky,měli jsme 18měs. holčičku…Ale rychle jsme se s tím „smířili“ a začali se těšit…u nás to bohužel jedno dvojčátko v 11. týdnu vzdalo,ale máme jednoho zdravého chlapečka :o) Tak přeju hodně trpělivosti a neboj,když to dvojky budou,určitě to zvládneš…
papa Terez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
12.2.08 21:33

Ahoj,

může to být dvojče- Já v 5tt taky měla dvě dutinky - bohužel jedno miminko to vzdalo. Takže v 9tt už zbylo jen jedno. Co se týče dvojčat tak někdo musí být první. My doma měli taky rok a půl holčičku. Nikdo v rodině dvojčátka nemá. Atd. No já se usmívala jak měsíček a můj muž jen počítal za co koupí nové auto a jak kristepane nacpe do našeho 2+1 tři postýlky. :lol: Ale ve skrytu duše by se taky těšil. :wink: Tak ať jste zdraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
13.2.08 09:59

Ahoj, u mě dvojčátka byla vidět na ultrazvuku hned v 6 týdnu a cystu mi našel také. Už ve 2 týdnu mi test ukázal velmi jasné dvě tmavé čárky. Tak držim pěstičky at to vyjde dle tvých představ. S dvojčátkama je práce, ale přesto krásná. Mě k nim přibude další, protože jsem opět těhotná a na ultrazvuk jdu až příští týden, tak já se modlím aby tam bylo jen jedno :? Jo a ta cysta se mi sama vstřebala. Doktor mi říkal, že cysta vzniká po oplodnění vajíčka a většinou sama odezní pokud není příliš veliká. Tak papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.2.08 12:25

Dekuju vsem za odpovedi…moc jste mi i tak pomohly.H

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie