Může to dcera chytit? Průjem po zabijačce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 16:12
Může to dcera chytit?

Ahoj, máme malou ve střídave péči. Odvezla jsem ji tatínkovi, který má průjmy po včerejší zabijacce. S ním prý i dalších pár lidí, co tam byly také. Někdo je ok.
Muze od něj dcera něco chytit, mam ji radši odvest? Protože střevní chřipka to není zejo. To musela být nějaká dietní chyba, ale stejně mám strach

Reakce:
lljubanka
Kecalka 111 příspěvků 24.03.19 16:16
@Anonymní píše:
Ahoj, máme malou ve střídave péči. Odvezla jsem ji tatínkovi, který má průjmy po včerejší zabijacce. S ním prý i dalších pár lidí, co tam byly také. Někdo je ok.
Muze od něj dcera něco chytit, mam ji radši odvest? Protože střevní chřipka to není zejo. To musela být nějaká dietní chyba, ale stejně mám strach

Jak ji můžeš dát tatínkovi, když je očividně nemocný? :nevim: Že to není střevní chřipka jsi si jistá? A co z toho, že ji otec má, když prosedí den na wc. Určitě se šlo domluvit, že ji předáš až mu bude líp ne..

ka2ka
Extra třída :D 14897 příspěvků 24.03.19 16:29
@Anonymní píše:
Muze od něj dcera něco chytit, mam ji radši odvest? Protože střevní chřipka to není zejo. To musela být nějaká dietní chyba, ale stejně mám strach

bože máš strach a stejně jí tam nacpeš no pokud mají střevní chřipku tak potěš koště

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 16:31

@ka2ka

Já to brala tak, že ji mají naraz a chripka má přece nějakou inkubační dobu. Navíc nikoho neboli břicho, nemá křeče..

ka2ka
Extra třída :D 14897 příspěvků 24.03.19 16:33
@Anonymní píše:
@ka2kaJá to brala tak, že ji mají naraz a chripka má přece nějakou inkubační dobu. Navíc nikoho neboli břicho, nemá křeče..

ted jsme měli střevní chřipku taky bez křečí jo inkubační dobu má takže se ted budeš klepat týden nebo jak dlouho
nechápu tvoje myšlenkové pochody

eumedon
Extra třída :D 14533 příspěvků 24.03.19 16:33

Když nikdo neví, co a z čeho to je, tak ani nikdo neví, jestli je to infekční. Proč si myslíš, že na e-miminu to někdo bude vědět?

free333
Generální žvanilka 24365 příspěvků 24.03.19 16:35
@Anonymní píše:

Mohou to mít i ze špatně zpracovaného masa, neví nikdo, jestli to je infekční nebo ne…

Fakt nechápu, jak jsi ji tam mohla dát, když mají všichni průjem… :roll:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 24.03.19 16:37

Pokud má otec střevní potíže, informoval tě dopředu, tak nějak nechápu, žes mu ji dala. Kdyz pominu, že to malá může chytit, tak už teda vidím, jak se o ní chudák stará. Když sem měla minule průjem, tak sem byla rada, že se tatínek o děti postaral a odjel s nima pryč, kdybych se o ně musela starat, tak asi cumely celej den na pohádky l, vzhledem k tomu, že sem byla schopna akorát lítat na záchod a spát.

ka2ka
Extra třída :D 14897 příspěvků 24.03.19 16:42
@Netopýr1 píše:
Pokud má otec střevní potíže, informoval tě dopředu, tak nějak nechápu, žes mu ji dala. Kdyz pominu, že to malá může chytit, tak už teda vidím, jak se o ní chudák stará. Když sem měla minule průjem, tak sem byla rada, že se tatínek o děti postaral a odjel s nima pryč, kdybych se o ně musela starat, tak asi cumely celej den na pohádky l, vzhledem k tomu, že sem byla schopna akorát lítat na záchod a spát.

my to ted měli kromě manžela celá rodina můžu ti říct, že jsem tři dny nevstala z postele jen jsem běhal na wc jak mi bylo zle , manžel pral a převlíkal 5× denně postýlku a lítal kolem nás jako fakt síla

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 49657 příspěvků 24.03.19 16:48
@Anonymní píše:
@ka2kaJá to brala tak, že ji mají naraz a chripka má přece nějakou inkubační dobu. Navíc nikoho neboli břicho, nemá křeče..

No i tak jistotu nemas a tatinek bude z prujmu asi unaveny a nudou sedet jen doma :think: ja bych neriskovala, ze nam to prinese doma pak dcera vsem

Kukacka123
Závislačka 3372 příspěvků 24.03.19 16:55

Taky nechapu 8o kdyz se tak bojis, tak proc jsi ji tam davala? Mohla litat nejaka strevni a maji to zrovna i ti okolo, to nevis…navic on porad na zachode a mala se bude nudit. A ty budes nervit, zda to mala nechytla.

lljubanka
Kecalka 111 příspěvků 24.03.19 17:40
@ka2ka píše:
ted jsme měli střevní chřipku taky bez křečí jo inkubační dobu má takže se ted budeš klepat týden nebo jak dlouho nechápu tvoje myšlenkové pochody

Přesně :palec: dik žes to napsala za mě, nechtěla jsem být na ni drsná.

Náměsíčná
Závislačka 4377 příspěvků 24.03.19 17:45

Jen teda pro zajímavost jak to je když mají střídavou péči a ona měla dceru dnes on je nemocný a ona by mu ji nedala a on ji chtěl?

Váš příspěvek
Reklama