Můžou to být poslíčci???

855
4.10.08 06:23

Můžou to být poslíčci???

Ahoj holky,
dnes jsem 36+3tt a od včerejšího večera mě bolí záda v kříži, takhle jsem to mívala i při menses. Všude čtu, jak mají poslíčci „vypadat“, ale matou mě ty záda, protože bych řekla, že břicho mě nebolí, možná jen malinko, aniž bych to pořádně kvůli těch zad cítila. Co říkáte??? Jsou to poslíčci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
4.10.08 11:58

Ahoj řekla bych že to poslíčci nejsou,že se to tam dole prostě jen pomalu připravuje…Já měla bolesti jako u MS(pobolívání zad,břicha)tak měsíc před porodem a stejně jsem(u druhého prcka)skončila u vyvolávání…porod pak byl ale rychlovka :-)

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
6.10.08 11:45

Ahoj, tak podle mě to poslíčci to být můžou. Každá necítí bolesti a tvrdnutí, u některých se to projevuje jako bolesti v zádech nebo menstuační bolesti, případně bolesti v tříslech. A v tomto týdnu je to zcela normální. Poslíčci normálně nastupují 4 - 6 týdnů před termínem. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5784
7.10.08 08:29

tak já teda nevím, ale když mě bolí záda tak to přisuzuji jiné rozložení váhy. Když se podívám na břicho a vidím jeho velikost tak se to někde přece projevit musí. No upřímně by mě nenapadlo že by to mohli být poslíčci :oops: a včera mě šíleně píchlo v tříslech… :lol: :lol:
Ale nějak si nepřipouštím, že už bych mohla rodit, tak se ani nepozoruju co by mohli být poslíčci :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
7.10.08 15:53

No neznervózňuj, jsem 34+0 a od rána mě bolí děsně v kříži a v levém boku. Ale trvale, žádné křeče, ani nikde jinde. A manžel má zrovna dneska službu, kruci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3529
7.10.08 16:26

Já bych řekla,že poslíčci to být můžou,stejně to může být začínající porod(křížové bolesti),ale stejnětak to můžou být namožená záda,nebo to tlačí mimi.Neboj až přijde čas poznáš to!!!Já měla taky strach a nakonec jsem to cítila vnitřně,že to asi bude ono.Všem přeju rychlý a málo bolestný porod.A krásná zdravá miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama