Můžu být těhotná? Špiním a nevím proč

Anonymní
14.9.20 16:33

Můžu být těhotná? Špiním a nevím proč

Dobrý den,
beru antikoncepci 21+7 někdy zhruba od února letošního roku. Vždy jsem dodržovala schéma 21+7, až teď naposled jsem spojila dvě plata dohromady a v pátek bych měla brát poslední aktivní tabletu a pak 7 denní pauza na krvácení z vysazení. Před dvěma týdny jsem měla tři dny po sobě průjem, ale vždy jen jednou a to večer (tabletku ha beru ráno), minulý týden jsem měla na čtyři dny prášky na zánět (nebyli to v pravém slova smyslu antibiotika, něco jiného, ale už si nepamatuji) a dr. říkala, že antikoncepci neovlivňují a to samé i lékarnice. Mám nechráněný pohlavní styk pravidelný a předevčírem jsem trošku špinila, tak jsem to přisuzovala tomu, že to bylo po sexu a někdy se mi to stane (ale opravdu jen malinko) a hned to zmizelo - nějak jsem to neřešila a vůbec nepřikládala váhu, že se něco děje. No a dneska špiním celý den a řekla bych že docela hodně. Dnes jsem si dělala těhotenský test a byl negativní. Ale bojím se, jestli náhodou ten průjem nebo prášky neovlivnili ha, tudíž test by to odhalil nejdřív za 14 dní. Nikdy dřív jsem nešpinila při braní prášků, tak mě to teď zaskočilo a chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti (přece jenom mám ha krátce). Myslíte, že můžu být těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7951
14.9.20 16:37

Myslím že nejsi těhotná ale nedělá ti dobře spojování plat antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 16:51

@karkarka Taky mě to napadlo, že už to bylo moc, tak je možný že je to kvůli tomu

• Citovat
  • Nahlásit
3337
14.9.20 17:09

Také si myslím, že těhu nejsi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 16:59

Tak aktualizace - místo špinění se mi trochu spustilo krvácení. Myslíte, že opravdu je to spojováním plat? Mám z toho takový divný pocit

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama