Muzu v tom byt? :)

7
29.6.20 09:12

Muzu v tom byt? :)

Ahoj holky, vim, ze je to otazka spis na doktorku, ale vlastne ani nevim, kdy presne ma smysl za ni jit..
V cervnu jsme se snazili a ovulaci jsem mela cca kolem 12.6.
MS jsem mela dostat vcera (28.6.), zatim ale neprisla a misto toho mi den pred MS prislo takove svetle hnede spineni, ktere vcera skoncilo.
Dnes rano jsem si delala test a vysla mi tam carka! Neni teda ani zdaleka tak silna jako testovaci prouzek, ale je jasne viditelna a byla viditelna hned behem par vterin.
Citlivost testu je 25 mIU/ml.
Co myslite, muze to byt ono? :think:
Jine priznaky zatim nepocituji..

Kazdopadne si udelam testik jeste zitra, pozitri a pak bych volala doktorce, aby mi dala nejaky terminnna kontrolu.. nebo je obecne nejaky jiny postup?

Diky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1251
29.6.20 09:15

Žádný jiný postup není, objednej se až za 14.dní, dřív to nemá smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24405
29.6.20 09:15

Tak jestli je tam druhá čárka a vidíš jí (nemusí být stejně silná, to platí pro ovulační testy) tak jsi těhotná. Udělej si ještě jeden třeba zítra ráno a buď pak počkej třeba ještě týden a volej a nebo můžeš hned ale počkala bych s kontrolou až do nějakého 6tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14117
29.6.20 09:17

Pokud, máš pozitivní test, tak ano. :) S ko bych počkala, pokud nebudeš špinit nebo mít jiné problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
29.6.20 09:23

No ja si nejsem jista, zda je pozitivni, je to takova svetla carka..prikladam foto :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14117
29.6.20 09:24
@lalouch píše:
No ja si nejsem jista, zda je pozitivni, je to takova svetla carka..prikladam foto :think:

Jasně že ano :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
29.6.20 09:35

Wow, tak diky moc! snad to tak bude, hlavne aby se to malicke udrzelo :srdce: :andel: tyjo jsem ted pekne namekko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1046
29.6.20 09:42

@lalouch Pozitivní, tiše GRATULUJI :kytka:

A stačí číst návod, nemusíš se pak ptát na emiminu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24405
29.6.20 09:55

Je to pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
29.6.20 09:57

Gratulace :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3795
29.6.20 12:15

Další test je zbytečný. Cca za 3 týdny se objednej na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 13:35

@lalouch potichoučku gratuluji, snad bude vše ok :) koukám, že pokud bude vše dobré, narodí se nám miminka podobně :) jsem na tom úplně stejně, ale volala jsem na gyndu už dnes, protože potřebuji pokud bude vše ok do 10tt stihnout ještě endokrinologii, ale objednávala jsem se až na 5+4, jedno dítě už mám, to jsem byla 5+5 a už bylo vidět i :srdce:,dřív to nemá cenu, pokud nemáš nějaký zdravotní důvod.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
7
29.6.20 14:42

No ja se taky lecim na endokrinologii, byla jsem tak minulej tejden zrovna a vse ok a rikala, ze pokud otehotnim, mam jit hned znova na krev.. jenze moc nevim, jestli myslela hned po tom, co objevim carku na testu nebo prave az potom, co mi to potvrdi na gynekologii :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 15:18

@lalouch čekám zas až budu vědět, že to není mimoděložní nebo tak.. chodím do endokrinologickeho ústavu (taky jsem tam byla před týdnem a ptala se mě lékařka, zda není něco! co by měla vědět, tak jsem ji říkala, že ne :see_no_evil:) s hypofunkcí a u toho ten 10tt stačí. Minulé těhu se mi léky změnily jen maličko.

• Nahlásit
  • Citovat
9
29.6.20 17:36

@lalouch Já byla na endokrinologii hned po poz. testu. Takhle mi to teda řekla doktorka. Nejdřív na endokrinologii a pak na gynekologii. Nabrala mi krev, v srpnu na kontrolu a příští týden sono št. žlázy. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama