Poraďte jakou pračku, myčku,..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
duo
Stálice 62 příspěvků 06.10.14 11:05
Myčka, pračka...

Ahojky, poraďte jakou pračku (normální) a jakou myku (vestavěnou), radí AEG, Whirpool, Bosch, ale kterou, děkuju ALA

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20219 příspěvků 06.10.14 11:07

Kterou chces a ktera se ti libi :nevim: zadna universalni rada neexistuje, kazdy ma jine naroky a rozpocet

duo
Stálice 62 příspěvků 06.10.14 11:10

…rada nad zlato :think:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65115 příspěvků 06.10.14 11:11
@duo píše: …rada nad zlato :think:

Ale pravdivá, nikdo za tebe nevybere, to musíš sama s ohledem na své nároky… ale holt je to trocha práce, no.

xsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 06.10.14 11:13

@duo musíš si ujasnit, co od toho chceš, co budeš používat.. kolik na to máš peněz.. jestli hraje pro tebe roli značka, desing, nebo hledáš funkčnost
těžko ti někdo řekne kup si tu a tu.. to co vyhovuje mě, nemusí tobě, atd…
já mám třeba pračku obyč, za pár kaček, už 10let, používám tak 4 programy, víc nepotřebuju… zase mi pere poměrně rychle, a není to na dvě hodiny

duo
Stálice 62 příspěvků 06.10.14 11:13

…jenom jsem chtěla vaše zkušenosti, třeba by vás většina chválila AEG, tak bych se zaměřila na tu značku, nevadí děkuju… :mavam:

bartsch
Závislačka 4722 příspěvků 06.10.14 11:14

Musíš se sama rozhodnout. Snad víš, jaké máš nároky, co od pračky a myčky očekáváš a podívat se, jaký výrobek ti bude vyhovovat. Když ti napíšu, že mám pračku AEG a myčku Siemens a jsem nad míru spokojená, půjdeš si je koupit taky? To asi ne, ne? Musíš se tím množstvím výrobků zkusit sama probrat a najít, co ti bude vyhovovat :nevim:

bartsch
Závislačka 4722 příspěvků 06.10.14 11:16
@duo píše: …jenom jsem chtěla vaše zkušenosti, třeba by vás většina chválila AEG, tak bych se zaměřila na tu značku, nevadí děkuju… :mavam:

Co to je „většina“. To, že ti většina v této diskuzi napíše, třeba že jedině značku Whirpool, tak tomu budeš slepě věřit a koupíš si ji? 8o :nevim:

pikola
Generální žvanilka 20219 příspěvků 06.10.14 11:17
@duo píše: …jenom jsem chtěla vaše zkušenosti, třeba by vás většina chválila AEG, tak bych se zaměřila na tu značku, nevadí děkuju… :mavam:

Mam rada Bosch

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65115 příspěvků 06.10.14 11:18

@xsaleen Tak já nekonec používám programy asi dva :mrgreen: a taky mi botatě stačí… a u myčky jeden.

Jinak třeba pro mě byly parametry pro výměr pračky - alespoň na 7kg prádla, ždímání nad 1000 otáček (mám 1200,–) a víc jsem neřešila.

U myčky bych řešila 2 parametry a to jak má uspořádané koše (kolik a jak velké talíře se vlezou, to samé se skleničkami) a pak jak je hlasitá, neb máme obývák spojený s kuchyní. A ty koše stejně musíš prohlednout naživo.

xsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 06.10.14 11:24

@j.a.n.i1 tak tak.. a asi i spotřeba by byla fajn.. já teda mám na 5kg, ale pravda, že je fakt stará, ale funguje, stále se prodává, tak až mi babička odejde, pujdu do ní znova.. nepotřebuju posunutý start, ani displej nic takovýho

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65115 příspěvků 06.10.14 11:28

@xsaleen Tak spotřebu beru s rezervou, jelikož máme elektrokotel, tak jestli bude zrovna pračka A nebo A++ je mi celkem šumák.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 06.10.14 11:44

@duo univerzalni rada neni.
Bosch vychazi jako nejmene poruchovy dle dtestu vcelku dlouhodobe vsechny jejich spotrebice.
Mam od nich mycku jsem spokojena. Whirlpool mamracku, aeg susicku, nemamroblem.
Myslim ze se zadnou z techto znacek velkou chybu neudelas a je to jen o osobnich preferencich a vkusu, pripadna porucha je spis o jednotlivych kusech :mavam:

ježibaba123
Kecalka 266 příspěvků 06.10.14 11:55

Ahoj, tak já mám tuto myčku:http://mycky-nadobi.heureka.cz/beko-dfn-6632/a jsem s ní moc spokojená, nepotřebuju drahý spotřebič. Když sem ji poprvé pustila, tak se manžel ptal, jestli myje, že ji neslyší :lol:

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 06.10.14 12:07

To ti nikdo neřekne, každý má na spotřebič jiné nároky. Mně je třeba hodně sympatické Beko :nevim: Stejně je to ve finále nejspíš jedno, střeva to má všechno podobná…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >