Na bříšku

300
18.7.07 14:26

Na bříšku

Tak a jsem tu po dlouhe dobe zase s dotazem. Mala ma neco pres sedm mesicu, a porad se ted toci na brisko. Ale jeste to neumi zpet. No a po chvili na brisku place jak protrzena. Mam ji nechat plakat, neo jaki do ted ji pomahat prekulit se na zada kazdych 5 minut? Je to narocne,clovek ted nemuze porasne ani varit :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

278
18.7.07 14:44

ahoj be-rus-ko
já tohle taky řešila se synem a protože mám moc šikovnou starší dcerku, ponohla mi to vyřešit ona :) já synka párkrát otočila, pak zase dcerka, pak jsme zase trénovali spolu a do týdne to už zvládl sám.
počkej až se tě bude chytat za kalhoty a viset na tobě kddykoliv se chceš někam hnout…to je taky zábava :? :lol: jojo koždé odbobí má to své NEJ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
18.7.07 14:44

ahoj Beruško já bych jinechala chvíliplakat.Jestli jsem to dobře pochopila tak doted jsi ji obracela. Nech ji chvíli at se snaži, aby si nezvykla že zapláče a ty běžíš. Pevné nervy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4425
18.7.07 15:42

Vydrž a otáčej. To obracecí období netrvá dlouho. Až jí zesílí svaly a pochopí, že si může hlavičku položit i kdyyž je na bříšku, přejde to. A během měsíce od otočení na břicho se většinou naučí otáčet i na záda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
18.7.07 16:22

Ahoj,

ja radim otacet, ale ne pokazde. Chvilku ji vzdy nechej bojovat, at se to nauci a pak ji pomoz. Ja to nastesti nemusela resit. Holky mam velmi pohyblive. Prvni se otacela ve ctyrech mesicich a ta druha dokonce ve trech, ale v tom jsme opravdu exoti. Preji pevne nervy a at se to sama nauci co nejdriv.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
303
18.7.07 16:37

Tak mě malá dělá už asi týden to samé a já ji chviličku nechám (ona už pak padá na nos…) a pak ji prostě otočím s tím že se snažím do ní spíš jen drbnout - dát impuls - a ona se pak dotočí. Je to fakt na palici, ale já prostě otáčím a otáčím a přeci to jednou musí pochopit, ne? :) tak pevné nervy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
18.7.07 17:14

Podle mojí ukušenosti otáčet a vydržet :) Mě se holka otáčí do dneška i ze spaní :lol: Občas jí to vzbudí, občas ne. A zpátky to dodneška neumíme, jen občas se nám to záhadným způsobem podaří a říznem hlavou o zem :lol:
Otáčet, otáčet, klidně co 5 minut. Za chvilku se pokusí někam plazit a vydrží na bříšku déle a bez řevu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
20.7.07 16:06

Dekuju holky moc. Ona obcas hlavicku polozi, to jo. Jenze se pak nudi a chce na zada. Hrat si. No a jak je na zadech, tak netrva ani 30 vterin a je na brisku zas :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama