Majda a Románek

5.7.07 20:14

Majda a Románek

Předem se omlouvám všem, kterých se moje téma dotkne.. :wink:

Do dnešního rána jsem četla příspěvek paní Majdy ve článcích a následné reakce. Sice je to už pár let stará záležitost, ale pěkně jsem si u toho poplakala.. :oops:
Nemám v úmyslu zakládat novou diskusi, podobnou té, která se objevila po svěření se na emimino. To nezymýšlela asi ani ona, jen chtěla podporu v tom, že pro něj udělala vše nejlépe, jak mohla.

Ráda bych se dověděla, jak to s Románkem nakonec dopadlo, a jak to zvládá paní Majda. Musela být v té době moc silná, a musí být stále. Před jejím rozhodnutím smekám kloubouk.. :roll:

Doufám, že Románek, dneska už asi 4 letý fešák, je u své biologické mamainky zpátky.
Pokud ne, tak snad našel novou maminku, která ho bude mít stejně ráda jako ta „pravá“. Paní Majda ho určitě, až bude starší vyhledá, a vysvětlí, proč to tak muselo být.
Držíme ji palečky. 8O ** **

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.7.07 10:53

Možná vím, o jaký případ šlo… Je to ale strašně dávno.
Myslím, že ty holky, co v té době na emimino chodily povětšinou odešly za Missorkou na baby-café. Tady už si ten příběh asi skoro nikdo pamatovat nebude, jsou tu většinou holky až z pozdější doby.

• Nahlásit
  • Citovat
28414
6.7.07 11:07

Jaký příběh :?:
Krupinka01 :arrow: Dej sem odkaz, ať si to taky můžem ostatní přečíst… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.7.07 12:31

Holky, já bych to moc nerozebírala. Tehdy se to tady pěkně zhádalo. Zbytečně se budou vířit emoce. Stačí, že se to tu hádá kvůli plínám apod.

• Nahlásit
  • Citovat
Jaa
1150
6.7.07 12:48

Ahoj holky:O)
Přidávám sem odkaz na zmiňovaný deníček o Majdě a Románkovi (ne proto, abychom se tady hádaly, ale proto, že je to příběh k zamyšlení), ale předem upozorňuji, že je to příběh velice smutný, který vás dost rozhodí, možná i naštve. Já jsem na to shodou okolností narazila včera, „donutilo“ mě to přečíst všech asi 250 komentářů a ještě teď se z toho vzpamatovávám… V deníčku lítají ostrá slova, obviňování a je tam spousta emocí…no…pokud chcete, posuďte samy…

https://www.emimino.cz/…s/story/1788

Jaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
6.7.07 14:49

Vecer jsem narazila na tuhle diskuzi, a hned ze zvedavosti hledala a precetla zmineny denicek. Precetla jsem i par komentaru … Je pravda ze emocemi to tam jenom litalo. ¨
Ja osobne myslim, ze majda se rozhodla jak nejlip mohla podle sveho vedomi a svedomi … Neodsuzuju ji, bylo to ciste jeji rozhodnuti.
Docetla jsem se ze se Romanek dostal do pest. pece a majda o nem bude mit neustale informace …
Taky bych rada vedela, jak se cela vec po tech letech vyvinula, jak se ted maji … a co asi ted pocituje manzel majdy …

Andelka

• Nahlásit
  • Citovat
6.7.07 19:21

Já jsem si u toho článečku pěkně poplakala, ale to asi většina z nás. :oops:
nejdříve jsem si říkala, že to není možné, že já bych to nemohla udělat.
Pak jsem se nad tím zamyslela, a jsem přesvědčena, že udělala to nejlepší co mohla..:) 8) Bylo mi celkem dost na nic, z těch,, kteří ji odsoudili, aniž by se zamysleli. Nemyslím si, že to pro ni bylo něco lehkého, maminky nezapomínají na svoje děti!!!! Nikdy!!!
Na to Baby - café jsem už narazila, ale bylo by asi hloupé se tam přihlásit, jako nováček a položit tam takové téma.:) Jestli je tady někdo, kdo tam chodí, tak ať to zkusí..:) Ani nevím, jestli ten příběh proběhl i tam..:) Nebo pokud mi někdo poradí, zkusím to:(
Děkuji..:)
Všem maminkám přejeme se Sašenkou hezké prázdniny a mateřské..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
6.7.07 19:33

Na pokračování příběhu jsem narazila asi půl roku poté v novinách. Malý byl adoptován rodinou, pro kterou nebyla slepota překážkou a zdálo se, že má příběh pro něho happyend. (čas a další údaje souhlasily - dala jsem si to dohromady…)

Jak pokračuje život maminky nevím, ale myslím, že si to sebou ponese dosmrti…

Je to velmi smutný příběh

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7461
6.7.07 19:59

Nemůžu nekomentovat, mam nedonosene holcicky, taky se nam neco podobneho mohlo stat, nastesti jsou zdrave. Ale vim presne, ze kdyz jsem poprve stala u toho inkubatoru a videla je, tak jsem prisahala sobe i jim, ze at se stane cokoliv, uz je nikdy neopustim! A to taky hodlam dodrzet. Ale je fakt, ze mame milujiciho tatinka. S tim chlapem bych uz zit rozhodne nemohla, natoz s nim planovat dalsi dite. Myslim, ze hlavne ta pani byla nebo je slepa! Ale chlapeckovi preju z celeho srdce milujici rodinu!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama