Nábor k policii 2018

Anonymní
22.5.18 20:35

Nábor k policii 2018

Dělal někdy teď z vás nábor k policii?
Přihlíží se na To, že jste ženy? Jaké kliky jsou povinnosti dělat? Kontroluji vás nějací komisaři nebo policii z různých měst? Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2874
22.5.18 20:46

Ženy nemají v naboru žádné “výhody”. U fyzických testu můžete dělat dámské kliky. Prověřuje se pověst uchazeče v místě bydliště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.18 20:55
@Martina84 píše: Ženy nemají v naboru žádné “výhody”. U fyzických testu můžete dělat dámské kliky. Prověřuje se pověst uchazeče v místě bydliště.

Takže když jsem žena, tak můžu u fyzických testu dělat ženské kliky? Jak tohle víte? Všude jsem to hledala a nenašla jsem odpověď, až jsem narazila na emimino :D

• Citovat
  • Nahlásit
562
22.5.18 21:00
@Anonymní píše:
Takže když jsem žena, tak můžu u fyzických testu dělat ženské kliky? Jak tohle víte? Všude jsem to hledala a nenašla jsem odpověď, až jsem narazila na emimino :D

No to asi moc fyzičku mít nebudete když nezvládnete aspoň 10 pánských kliku, bez urážky prosím. Tak snad aspoň rychle behate abyste případně zločince doběhla a druhý spacifikoval. Tedy za předpokladu že nejdete k policii jen rozdávat blokové pokuty nebo do kanclu :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13704
22.5.18 21:01
@Anonymní píše:
Takže když jsem žena, tak můžu u fyzických testu dělat ženské kliky? Jak tohle víte? Všude jsem to hledala a nenašla jsem odpověď, až jsem narazila na emimino :D

Já si vždy myslela, že musíte dělat pánské kliky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.18 21:14
@Martina84 píše: Ženy nemají v naboru žádné “výhody”. U fyzických testu můžete dělat dámské kliky. Prověřuje se pověst uchazeče v místě bydliště.

Už ne, dělají se „pánské“ bez ohledu na pohlaví. Ženy i muži mají stejné podmínky ve všem.

• Citovat
  • Nahlásit
Doe_Jane
22.5.18 21:23

No pokud nedas tohle tak nedas absolutne nic… je to dost tezke se tam dostat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.18 21:25
@Anonymní píše:
Přihlíží se na To, že jste ženy? Jaké kliky jsou povinnosti dělat? Kontroluji vás nějací komisaři nebo policii z různých měst? Děkuji moc

Fyzicku natrenujes.
Ale jak chces natrenovat psychotesty? Umrtnost jsou 2/3 :?

• Citovat
  • Nahlásit
2874
22.5.18 21:30
@Anonymní píše:

Už jsi podala žádost o přijetí? Personalista ti vše vysvětlí. Jestli se chceš ještě na něco zeptat, napiš mi sz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
22.5.18 21:45

Přesně tak, nejdřív musíš udělat psychotesty a tam neprojde tak 80 %.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
22.5.18 23:04

Já dělala přijímač když mi bylo 29, byla jsem o 10 let starší než všichni ostatní:-) S fyzičkou jsem na tom nebyla úplně dobře, ale dá se to za pár týdnů natrénovat. Kliky se dělají pánské a opravdu žádné úlevy… Běhá se kilometr, pak se dělal celomotorický test (ze stoje do lehu a z lehu opět do stoje) a člunkový běh. Když jsem to zvládla já, sice na minimální počet bodů, tak se to opravdu zvládnout dá. Horší jsou psychotesty, tam je větší „úmrtnost“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11842
26.5.18 09:21
@Anonymní píše:
Přihlíží se na To, že jste ženy? Jaké kliky jsou povinnosti dělat? Kontroluji vás nějací komisaři nebo policii z různých měst? Děkuji moc

Procti si i tyto diskuse
https://www.policista.cz/komunita/clubs/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
7.6.18 08:40

Leda houby, dámský kliky se už dávno nedělaj a je to tak dobře. Nicméně dneska jsou fyzický už i pro shnilotiny, dřív se běhalo 12 minut, plavalo se, atd. I po tom změkčení to dneska půlka lidí nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.19 09:36

Ne, i ženy musí dělat pánské kliky, teda alespoň ke státním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama