Nábyte Morava - sklápěcí postel

7
2.4.21 22:19

Nábyte Morava - sklápěcí postel

Dobrý den,

je tu někdo, kdo má zkušenost se sklápěcí postelí? Ráda bych si ji pořídila, jelikož nemám tolik prostoru na ložnici. Zaujalo mě provedení (nabytekmorava.cz), které má v posteli i zabudovanou pohovku. Nejedná se úplně o malou investici pro mě, a proto budu ráda za jakoukoli zkušenost s firmou (komunikace, samotné provedení a popř. reklamace) či samotným produktem.
Přiložen i odkaz na postel.

Děkuji :)

https://www.nabytekmorava.cz/…-200x140-cm/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
161
2.4.21 22:24

Zkušenost s postelí nemám, ale nedávno jsem něco od nich chtěla a odradilo mě poměrně negativní hodnocení na internetu. Tak asi radím nejdřív pročíst recenze ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
3.4.21 08:02

@BarboraRo zkušenost máme:)postel sama o sobě pohoda. Jen tedy montáž je dost složitá a některé díly jsme museli převrtat. Jeden díl při dodávce chyběl, ihned zaslán znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3999
3.4.21 08:04

Taky jsem na ně koukala. Mají ale v poslední době negativní recenze, budu hledat jinde. @Maty3010 kdy jste od nich postel brali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
3.4.21 10:00

Mě právě odrazují ty recenze :(

@Maty3010 píše:
@BarboraRo zkušenost máme:)postel sama o sobě pohoda. Jen tedy montáž je dost složitá a některé díly jsme museli převrtat. Jeden díl při dodávce chyběl, ihned zaslán znovu.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
3.4.21 12:20

@Amelie30 dva roky zpět..svůj účel postel-pohovka splňuje. Už tenkrát ty recenze nic moc, ale nikde jsme nenašli co jsme potřebovali, tak jsme to riskli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
3.4.21 13:49

@Maty3010 a mohla bych poprosit foto prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
3.4.21 15:55

@BarboraRo Ahoj, ja mam zkusenost s firmou Pravan, jestli chces, mrkni na jejich stranky. Mame od nich sklapeci luzka a super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
11.4.21 13:27

@BarboraRo
Ještě k tomu jsou ty polštáře jako opěrka zad ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat