naděje

108
13.6.07 22:27

naděje

Ahoj všechny, jsem po 1.IVF, dne 11.6. jsem byla na transferu a zavedli mi 3 embrya, polehávám tedy doma a nic nedělám, kromě toho že si nachystám jídlo a dojdu na wc, manžel totiž musí chodit do práce :(
Docela se už těším na ty drobečky, čekali jsme s mužem strašně dlouho.

Držím všem palečky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

534
14.6.07 05:51

Justy, polehávat nemusíš :wink: stačí, když na sebe budeš opatrnější a nebudeš tahat nic těžkého - prostě naprosto běžný život, jen nesmíš dělat nic těžkého ;) nikdo totiž neprokázal, že klidový režim něčemu pomůže…
každopádně přeji hooodně štěstíčka a ať se prcci v bříšku dobře drží a nepustí :D

jak dlouho jste čekali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19988
14.6.07 09:15

Justy - držím všechny 4 palce a posílám spoooooustu energie ať se zahnízdí a rostou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
14.6.07 10:06

Justy, přeji hodně štěstí, je tady diskuse po 1.IVF. Zkus to, navíc je tam teď spusta holek, kterým to vyšlo, třeba tě to povzbudí… nevím.
Jak dlouho jste čekali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
14.6.07 13:21

Justy, opravdu nemusíš ležet, já dokonce chodila do práce a povedlo se (i když ne napoprvé). Držíme palečky, aby se udrželo aspoň jedno embrijko! Mě už jedno takové embrijko leží v kolíbce :D

Hodně štěstí! Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
14.6.07 14:26

ahoj holky, děkuji moc za rady a podporu, taky věřím že se mi alespoň jedno uhnízdilo a že ho za nějaký čas přivítám na našem světě.

A všem co mají před IVF tak se holky nebojte, punkce-odběr sice potom trošku bolí, ale transfer je už pohoda a rychlovka. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama