Nadmíra ušního mazu

Anonymní
21.11.19 19:54

Nadmira usniho mazu

Ahoj, jdu si pro radu, manzelovi se dela silene kozniho mazu, je takovy tmavy jak med, i se tak tahne, furt to je na polstari, na jedno cisteni spotrebuje az 10 tycinek, nestrka dovnitr, jen shnrne co je vetekle..a stejne za chvili to tam ma, kolikrat vidim jak mu to z ucha tece, stitim se jeho sluchatek…doktor rekl ze je to ze stresu :nevim: zadny extra stres nema, neexistuje nejaky vyplach nebo neco na zmirneni? jsem z toho uz docela znechucena :poblion: ja si cistim dvakrat tydne a stetecek je bily.
Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29250
21.11.19 19:59
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu, manzelovi se dela silene kozniho mazu, je takovy tmavy jak med, i se tak tahne, furt to je na polstari, na jedno cisteni spotrebuje az 10 tycinek, nestrka dovnitr, jen shnrne co je vetekle..a stejne za chvili to tam ma, kolikrat vidim jak mu to z ucha tece, stitim se jeho sluchatek…doktor rekl ze je to ze stresu :nevim: zadny extra stres nema, neexistuje nejaky vyplach nebo neco na zmirneni? jsem z toho uz docela znechucena :poblion: ja si cistim dvakrat tydne a stetecek je bily.
Prosim anonym

Já si nečistím uši vůbec, myju jen boltce. Synovi občas do uší stříknu ušní olej a použiju dětský uchošťour. Brambory občas na něm má. Možná by si neměl do uší nic strkat (včetně sluchátek - mně ty špunty vadí, používám jen takové, co se dají navléknout na ucho).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5246
21.11.19 20:06

A co zkusit jiného doktora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
21.11.19 20:10

Přesně já bych šla za jiným doktorem, tohle není normální aby to bylo i na polštáři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 20:16

@Russet on poziva ty pres hlavu, a stejne to na to tecu, jeho dostat k doktrovi to je odysea :zed: zanet ucha nikdy nemel, bolesti netrpi…

• Citovat
  • Nahlásit
24400
21.11.19 20:17

Co zkusit takovy ty svice? Ja je zkusila ze zvedavosti, ale to je hoooodne davno, nicmene si to lidi chvali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
21.11.19 20:18

Usni kapky aurecon, delaj se s peroxidem i bez.. jinak tycinkama se tvorba kolikrat zvetsi a jen se maz zatlacuje dovnitr… stresem ten maz spis meni barvu co jsem ja cetla :think: jakoze pri zvysenem stresu byva hodne tmavy, az hnedy, ale ze by ho bylo vic, to slysim prvne, ale lekar nejsem.. zkuste ty kapky, daji se pouzivat dlouhodobe i nekolikrat denne na vyplach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6008
21.11.19 20:29

Zkusila bych jine ORL

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7200
21.11.19 20:53

Sprej misto uchostouchu.
A muze se jednat o souvisejici reakci nejake alergie, vc. potravinovych.
Nema napr. casto ucpany nos? Bolesti zad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14547
21.11.19 21:08
@wildcherry píše:
Co zkusit takovy ty svice? Ja je zkusila ze zvedavosti, ale to je hoooodne davno, nicmene si to lidi chvali

Ušní svíce lékaři silně nedoporučují. Ten maz se rozehřeje, svíce nevytáhne vše a zbytek úplně zabetonuje zvukovod. Kromě zmíněných kapek bych zkusila i sprej vaxol. Je to olej a uvolňuje ušní maz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 21:23

@Premek_Orac nene to vubec, nestune skoro vubec, otuzuje se, sportuje, toho je jediny neduh

• Citovat
  • Nahlásit
101
21.11.19 21:54

Zkuste specialostu ORL, jinak můžete zkusit do ucha kápnout trochu kysličníku a pak vytřít. Při každé sprše propláchnout uši vodou. Partnerovi to nevadí? Musí to být hrozně nepříjemné, určitě to není normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 21:56

@marki111 prave ze vadi, stydi se za to, v praci si z nej delaj srandu :roll: jj zkusim najit nejakeho na pristi tyden…

• Citovat
  • Nahlásit
6008
23.11.19 23:39

Zakladatelko, nevim odkud jsi, ale v praze vim
O velmi dobreM orl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 00:04

@Vemas manzel v praze pracuje tak budu rada za typ :kytka: