Zvýšené jaterní hodnoty

Anonymní
21.11.19 15:17

Je tu praktický lékař?

Zdravím, užívala jsem Macmiror complex 500 vaginální globule na bakter. zánět, poslední jsem zavedla 15 nebo 16.11. Včera jsem byla na rozboru krve a dnes jsem dostala informaci od své praktické dr., že mám zvýšené jaterní hodnoty a chce mě poslat na ultrazvuk. Nemohou mít tedy globule vliv na zmíněné hodnoty? Jinak mě nenapadá nic, z čeho bych je měla mít zvýšené. Moc děkuji za odpověď.
Ptám se tu proto, že moje lékařka už neordinuje, tak jestli by někdo neznal odpověď už dříve. Docela mě ty výsledky zaskočily :roll:
Prosím o anonym. Díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15853
21.11.19 15:27
@Anonymní píše:
Zdravím, užívala jsem Macmiror complex 500 vaginální globule na bakter. zánět, poslední jsem zavedla 15 nebo 16.11. Včera jsem byla na rozboru krve a dnes jsem dostala informaci od své praktické dr., že mám zvýšené jaterní hodnoty a chce mě poslat na ultrazvuk. Nemohou mít tedy globule vliv na zmíněné hodnoty? Jinak mě nenapadá nic, z čeho bych je měla mít zvýšené. Moc děkuji za odpověď.
Ptám se tu proto, že moje lékařka už neordinuje, tak jestli by někdo neznal odpověď už dříve. Docela mě ty výsledky zaskočily :roll:
Prosím o anonym. Díky :kytka:

Příbalový leták říká něco o játrech? Jinak mi to přijde nepravděpodobné- globule působí lokálně v místě aplikace. Ale nejsem lékař, takže je to jen moje domněnka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 15:40
@Kakika píše:
Příbalový leták říká něco o játrech? Jinak mi to přijde nepravděpodobné- globule působí lokálně v místě aplikace. Ale nejsem lékař, takže je to jen moje domněnka.

No ten už nemám, ale zkusím mrknout na netu

• Citovat
  • Nahlásit
4045
21.11.19 15:42

Macmiror complex globule nemaji systemove ucinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 15:44

V příbalovém letáku nic o játrech není.. :think: ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 15:45
@Ijen píše:
Macmiror complex globule nemaji systemove ucinky.

Takže nemohou mít vliv na rozbor krve a následně na vyšší hodnoty u jater? Ptám se jako b.lbec.., pardon.. :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2030
21.11.19 15:50

Ne, temer jiste ne, to bude necim jinym :think: Unava, stres, prechozena nemoc, nezdrava strava?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30538
21.11.19 15:52
@Anonymní píše:
Takže nemohou mít vliv na rozbor krve a následně na vyšší hodnoty u jater? Ptám se jako b.lbec.., pardon.. :oops: :mrgreen:

Nebereš hormonální antikoncepci?

Ta by mohla mít vliv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4045
21.11.19 16:01
@Anonymní píše:
Takže nemohou mít vliv na rozbor krve a následně na vyšší hodnoty u jater? Ptám se jako b.lbec.., pardon.. :oops: :mrgreen:

Ne ty globule urcite ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 16:06
@free333 píše:
Nebereš hormonální antikoncepci?Ta by mohla mít vliv…

Mám tělísko a to jsem se právě dnes doktorky ptala, jestli to nemůže mít vliv, ale údajně ne ;)

• Citovat
  • Nahlásit
30538
21.11.19 16:15
@Anonymní píše:
Mám tělísko a to jsem se právě dnes doktorky ptala, jestli to nemůže mít vliv, ale údajně ne ;)

Tak jedině dovyšetřit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 16:43
@Helca83 píše:
Ne, temer jiste ne, to bude necim jinym :think: Unava, stres, prechozena nemoc, nezdrava strava?

O ničem nevím a jasný, nestravuju se úplně předpisově, ale ani nějak extrémně nezdravě.. :think: Alkohol v tom určitě roli nehraje, jsem s dcerou na RD.. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
15853
21.11.19 17:34
@Anonymní píše:
O ničem nevím a jasný, nestravuju se úplně předpisově, ale ani nějak extrémně nezdravě.. :think: Alkohol v tom určitě roli nehraje, jsem s dcerou na RD.. :mrgreen:

Mohla jsi prodělat - přechodit nějakou nemoc. Známé takhle rozhodila jaterní testy přechozená mononukleóza. Ani nevěděla, že ji měla - myslela, že to byla obyčejná angína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 18:15
@Kakika píše:
Mohla jsi prodělat - přechodit nějakou nemoc. Známé takhle rozhodila jaterní testy přechozená mononukleóza. Ani nevěděla, že ji měla - myslela, že to byla obyčejná angína.

Nevím teda jak moc dlouho zpátky se prodělaná nemoc na testech podepíše, ale mě se nic nevybavuje. Max na začátku května pár dní nevolnost, nějaká střevní chřipka, kdy jsem ďobala endiaron. Jinak do sebe žádné léky necpu :think: ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15543
21.11.19 18:35

Ne, vaginální globule na jaterní funcke nemají vliv. Vůbec nepřechází do organismu, působí jen lokálně.

Vliv na jaterní hodnoty (nepíšeš jaké) může mít strava, stres, alkohol a případně nejrůznější nemoci ať už přímo spojené s jaterními funkcemi a nebo přechozené ty „obyčejné“. Je dobře, že tě lékařka posílá na ultrazvuk.

Není podstatné z čeho to máš, je podstatné zjistit co se děje a pak to řešit.

Neboj - játra normálně regenerují, patrně budeš muset chvíli fungovat o něco zdravěji a pak se to srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat