Boule na kyčli

20.11.19 20:24

Boule na levé noze

Dobrý den,
chtěla bych se jen zeptat, zdali se někdo nesetkal s „boulí“ na levé noze jako já. Abych byla přesnější - mám ji jakoby na levé kyčli, asi dva, tři centimetry velká a je tvrdá. Cítím ji po hmatu, ať stojím či ležím. Na dotyk extra nebolí. Zajímalo by mě, zdali je to prkotina v podobě tukové bulky nebo například cysta apod. Děkuji za všechny názory :) K lékaři se chystám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

255
20.11.19 20:32

To se nedá takhle určit, co by to mohlo být, já mám třeba celý život na pravém lýtku zpředu bouličku, taky tak 2, 3 cm… Když mám napnutou kůži, tak je vidět, ale není tvrdá a předpokládám, že je to nějaké tukové ložisko. A protože to tam mám odnepaměti, tak to neřeším. Nevím, možná je to špatně… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
969
20.11.19 20:35

Ja mela bouli na vnitrni strane kolene a operativne mi ji jako diteti odstranili. Byl to nejaky vyrustek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 20:47

@HrozTaj Mám totéž. :mrgreen: Nemáš náhodou mojí nohu? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.19 21:22

Bez vyšetření lékařem je to jako vestit z křišťálové koule. Kamarádka mela takovou bouli na noze, bohužel po roce pendlovani po doktorech se ukázalo, že je to vzácný druh nádoru s velmi špatnou prognózou. Manžel má docela velkou bouli na břiše a prý je to jen tukovy útvar. Těžko říct. Prosím o zachování anonymity.

• Nahlásit
  • Citovat
255
20.11.19 21:26
@Peťuláková píše:
@HrozTaj Mám totéž. :mrgreen: Nemáš náhodou mojí nohu? :mrgreen:

Haha, no hned je mi líp :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...