Píchání v břiše - Už si nevím rady

Anonymní
21.11.19 13:40

Píchání v břiše. Už si nevím rady

Ahoj,

už jsem celkem zoufalá. Poslední 2 týdny jenom jezdím po pohotovostech a lékaři. Začalo to silnými nevolnostmi, tlačení v oblasti žaludku a pícháním v pravém podbřišku a teplota. Myslela jsem si, že to bude slepé střevo. Všude vše vyloučili. Byla jsem na ultrazvuku, na krvi.. Jediné co, tak srp 13 a mírně zvýšené protilátky proti mononukleóze, praktický lékař to přisuzoval tomu, že může probíhat mononukleóza. Od pondělí je mi už dobře, ale mě trápí teď je, že jsem 2 dny nebyla na stolici, dnes ráno se mi to konečně podařilo, ale trvalo to strašně dlouho, šly ze mě pouze větry… (omlouvám se), ale co pociťuji od včerejška, že když si zatlačím na břicho, mírně nad pupkem (cca 1cm), ale na pravé straně, cítím ošklivou ostrou bolest na tom místě. Pustím a nic se neděje, při pohybu nic, jenom když stačím, včera i dnes. Mám MS, ale nevím, zda to může takto vysoko souviset.
K lékaři už mi je opravdu trapné jet s každým píchnutím.
Nějak bych neplašila, ale mám doma malé děti, tak to vždy musím nějak skloubit..

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
10279
21.11.19 14:02

No hele - začni držet bezezbytkovou dietu - je to zroveň i strava která je vhodná při onemocnění jater, takže to pomůže srovnat trávení a pokud bys měla mononukleozu, tak to taky jen pomůže.

https://www.ilco.cz/…kova-strava/

Hodně pij, začni užívat nějaká probiotika a případně začni ráno jíst 2 lžičky chia semínek co budou přes noc namočený v jogurtu a nebo džusu. Teda vyzkoušej je, jestli tě moc neproženou.

dodržuj v rámci možností klidový režim a uvidíš co to udělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama