Nádor dělohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 06.08.18 13:43
Nádor dělohy

Moji mamince nasli nador na deloze, ve ctvrtek prodelala operaci kdy ji vyjmuli delohu, vajecniky a okolni uzliny, ted pry tyden budem cekat na vysledky co bude dal. Vubec nevime co bude, v jedne zprave ma endometrialni adenokarcinom g1-g2…ma tu nekdo zkusenost, ze by to operaci mohlo skoncit a byla by v poradku?

Reakce:

Kazimíra Olejovka
Kecalka 307 příspěvků 06.08.18 14:30

Moje mamka měla to stejné a je v pořádku. Už je to 3 roky nazpět.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 06.08.18 14:34
@ucukusi píše:
Moji mamince nasli nador na deloze, ve ctvrtek prodelala operaci kdy ji vyjmuli delohu, vajecniky a okolni uzliny, ted pry tyden budem cekat na vysledky co bude dal. Vubec nevime co bude, v jedne zprave ma endometrialni adenokarcinom g1-g2…ma tu nekdo zkusenost, ze by to operaci mohlo skoncit a byla by v poradku?

Nevim,neznam.Nemam zkušenost,ale preju hodně štěstí a ať je maminka pokud možno brzo fit :srdce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 06.08.18 15:06

Endometrium je děložní výstelka s pokud ji operovali,zřejmě byl nález jen v děloze,což je dobře. Kdyby byly metastázy do okolí ( perymetrium- svaly držící dělohu) tak by nejdřív přistoupili k ozařování či chemo. Alespoň takhle nám to vysvětlovali u bývalé tchýně. Držím palce!!!

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 06.08.18 16:21

děkuji za každou zprávu, věříme,že to bude dobré, vždyť v 55letech je to mladice

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 16:43

Ahoj, jsem po rakovině dělohy. Podle toho, co vám řekli to vypadá docela dobře. já měla i ozařování a chemo, ale u maminky by se to mohlo obejít bez toho. Moc držím palce, ale zatím to dle podaných informací snad skončí operací. Měla jsem to ve 30.

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 06.08.18 16:48
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem po rakovině dělohy. Podle toho, co vám řekli to vypadá docela dobře. já měla i ozařování a chemo, ale u maminky by se to mohlo obejít bez toho. Moc držím palce, ale zatím to dle podaných informací snad skončí operací. Měla jsem to ve 30.

děkuji za zprávu, ten týden čekání na výsledky jak operace dopadla je nejdelší co znám

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 06.08.18 17:05

@ucukusi moc přeji, aby maminka byla v pořádku :* :hug: :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >