Nádor dělohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ucukusi
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 06.08.18 13:43
Nádor dělohy

Moji mamince nasli nador na deloze, ve ctvrtek prodelala operaci kdy ji vyjmuli delohu, vajecniky a okolni uzliny, ted pry tyden budem cekat na vysledky co bude dal. Vubec nevime co bude, v jedne zprave ma endometrialni adenokarcinom g1-g2…ma tu nekdo zkusenost, ze by to operaci mohlo skoncit a byla by v poradku?

Reakce:
Kazimíra Olejovka
Kecalka 373 příspěvků 06.08.18 14:30

Moje mamka měla to stejné a je v pořádku. Už je to 3 roky nazpět.

Dojcanis
Závislačka 3670 příspěvků 06.08.18 14:34
@ucukusi píše:
Moji mamince nasli nador na deloze, ve ctvrtek prodelala operaci kdy ji vyjmuli delohu, vajecniky a okolni uzliny, ted pry tyden budem cekat na vysledky co bude dal. Vubec nevime co bude, v jedne zprave ma endometrialni adenokarcinom g1-g2…ma tu nekdo zkusenost, ze by to operaci mohlo skoncit a byla by v poradku?

Nevim,neznam.Nemam zkušenost,ale preju hodně štěstí a ať je maminka pokud možno brzo fit :srdce:

Aduš8
Závislačka 3399 příspěvků 06.08.18 15:06

Endometrium je děložní výstelka s pokud ji operovali,zřejmě byl nález jen v děloze,což je dobře. Kdyby byly metastázy do okolí ( perymetrium- svaly držící dělohu) tak by nejdřív přistoupili k ozařování či chemo. Alespoň takhle nám to vysvětlovali u bývalé tchýně. Držím palce!!!

ucukusi
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 06.08.18 16:21

děkuji za každou zprávu, věříme,že to bude dobré, vždyť v 55letech je to mladice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 16:43

Ahoj, jsem po rakovině dělohy. Podle toho, co vám řekli to vypadá docela dobře. já měla i ozařování a chemo, ale u maminky by se to mohlo obejít bez toho. Moc držím palce, ale zatím to dle podaných informací snad skončí operací. Měla jsem to ve 30.

ucukusi
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 06.08.18 16:48
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem po rakovině dělohy. Podle toho, co vám řekli to vypadá docela dobře. já měla i ozařování a chemo, ale u maminky by se to mohlo obejít bez toho. Moc držím palce, ale zatím to dle podaných informací snad skončí operací. Měla jsem to ve 30.

děkuji za zprávu, ten týden čekání na výsledky jak operace dopadla je nejdelší co znám

Clarity
Kecalka 246 příspěvků 06.08.18 17:05

@ucukusi moc přeji, aby maminka byla v pořádku :* :hug: :*

Fany85
Nováček 2 příspěvky 05.12.18 19:31

@ucukusi Muzu se prosim zeptat,jak to dopadlo Vasi mamince?Je vsechno v poradku?Moji mamince nasli to stejne..zitra jde na operaci..Dekuji moc.. :(

ucukusi
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 12.12.18 11:38

omlouvám se, že se ozývám až teď, maminka prodělala v srpnu operaci, kdy jí vyndali děloho, vaječníky a par okolních uzlin, v nemocnici byla deset dní (byla totálně mimo, strašné bolesti v těch největších vedrech), celých deset dní čekala na výsledky rozboru vyoperované tkáně a nakonec to byl jen první stupen, a uzliny nebyly zasaženy. Doma je teď do konce roku a už je v pohodě, chodí na kontroly a zatím to vypadá dobře, rekonvalescence byla náročná a dlouhá, ale vypadá to dobře. Ted ž musíme jen doufat, že to časem nesedne jinam, ale prý se to v tom prvním stpni stává málokdy…Nejdů­ležitější jso ty výsledky po operaci, držím pěsti

Fany85
Nováček 2 příspěvky 17.12.18 22:15

@ucukusi Jeste,ze to tak dobre dopadlo,to se Vam i mamince muselo ulevit,jeste ze tak!Moje mamka by uz snad zitra mela vedet vysledky..strasne se bojim:-(.Take ji vyoperoval delohu,vajecni­ky..pry se to jevilo bez metastaz..ale prisly jim podezrele uzliny v oblasti nekde v trislech,tak mam hrozny strach a hlavou mi bezi ty nejcernejsi myslenky:-(

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >