Reklama

Nafouklé břicho u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sisisi
Kecalka 147 příspěvků 22.02.12 20:42
nafouklé břicho u dětí

Mám čtyřletou holčičku,a mám strach ať není tlustá.Má pořád takové větší bříško.Snažím se omezovat sladké,dávám minimálně,babička s dědou ji za zády někdy dají.Ale nechápu proč to tak pořád má.Trpí taky zácpou tak asi i z toho :-(máte to tak taky někdo?

Reklama

Reakce:

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 22.02.12 20:46

Nemuze to byt treba spatnym drzenim tela? To potom vypada brisko tak hodne vystouple. Jinak jestli trpi zacpou, tak se snazit zvysit prijem tekutin, probiotika…

sisisi
Kecalka 147 příspěvků 22.02.12 20:52

ano,stojí vždycky tak že bříško vystrčené :-(a na zácpu má laktulozu.Z toho nejsem moc nadšená taky je to sladké.Nemáte někdo zkušenost prý jsou i nějaké homeopatika na zácpu?

sisisi
Kecalka 147 příspěvků 22.02.12 20:55

pořád ji říkám ať se narovná, ale můžu to stále opakovat do nekonečna :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.12 21:08

hele a chodí už na nějaký pohybový kroužek či cvičení? Taky jsem tohle řešila a ve 4 začla malá chodit na tancování a já s ní ještě na gymnastiku pro nejmenší. Naučila se tak držet tělo pořádně, měla pohyb a i to začívání se upravilo a všechno je v pořádku.

sisisi
Kecalka 147 příspěvků 22.02.12 21:12

Ano,dala jsem ji na břišní tance :-) chodí jednou týdně.Tak možná je to málo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.12 21:21

no na to drření zad a zatínání břicha atd. nám pomohla hodně ta gymnastika. Na tom tancování se vyběhá, ale na té gymnastice se soustředíme na to, aby se naučily děti kotouly, chodit na kladině, zavěsit se na kruhy… a k tomu musí mít zpevněné a zatnuté svaly. Není to práce na pár týdnů, ale to ti je jasné. Nám to trvalo asi 4 měsíce, než se to projevilo. :D

sisisi
Kecalka 147 příspěvků 22.02.12 21:33

tak děkuji ti za dobrý tip :-) vyzkoušíme

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 22.02.12 21:41

Jinak ta zacpa muze byt taky psychicky blok. Ze ji to kakani jednou bolelo, tak to od te doby zadrzuje a tak je to porad dokola…

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 22.02.12 21:58

rekla bych, ze to bude spatny drzeni tela, neter to ma taky tak ve 4 letech, je hubenour ale brisko vystrcene. je to tim, ze pry jako mala malo cvicila brisni svaly a ted skoro zadne nema, takze museli zacit chodit na cviceni (rehabky).. takze bych s tim urcite zasla k nejakemu dr ;-)

Knihomolka
Kecalka 415 příspěvků 23.02.12 08:17

Vystouplé bříško bývá u celiakie ;) - musím to napsat, když to tu vidím, nebijte mě, prosím :lol: I když ta to jistě nebude. Možná se za chvilku vytáhne a bříško samo zmizí.

JaSe 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.12 17:54

Ahoj,
moje děti měly obě vypouklé bříško, dceři se zlepšilo po rehabilitačním cvičení (už cvičí víc jak rok) a syn cvičí teď, začalo se to řešit až letos. Děti jsou dvojčata narozená ve 26.TT.
Doporučuji dojít na rehabilitaci a nechat si poradit nějaké cviky na zlepšení držení těla. Moje dcera má krásnou postavičku a byla by škoda, aby měla břicho jako já (u mě to bohužel nikdo neřešil, takže odmala mám břicho povolené a už se s tím nedá nic dělat). Dětem je šest let.

sisisi
Kecalka 147 příspěvků 23.02.12 21:48

Děkuji všem za rady.Určitě se do toho cvičení taky dáme.Nechci nic zanedbat.A jsem ráda že jste mi poradily :-)

stea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.13 21:42

Ahoj, musím souhlasit, dcerka našich známých měla problémy se zácpou a taky hodně vypouklé bříško a bohužel jí zjistili celiakii. Možná by to stálo za vyšetření…S.

aleba
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 57 inzerátů 27.02.14 07:23

Ahoj, je tu ještě zakladatelka? Jak to dopadlo s bříškem?? Já mám 2,5 letou dceru a břicho má neskutečný, tak mám trochu strach z té celiakie ( a někdo mi ještě říkal že to může být intolerance mléka). Tak plánuji zajít k doktorce, trochu se bojím že na mě bude koukat jak na cvoka :?
Když jsem se na to ptala asi před rokem, tak mi naznačila, že dcera je celkově cvalík tak ať se nedivím. Jako hubeňour není ale to co má na břiše není špek :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama