Nafouklé břicho a ošklivá pleť

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.6.22 12:55

Nafouklé břicho,ošklivá pleť…

Holky, pár týdnu pociťují a vidím! nafouklé brisko(mam tři deti, poslední 18m)celkove jsem na velikosti 36-38 ale svaly mam povolené, pleť mi přijde unavená, víc “vrásčitá”lesklá i vysušená zároveň s ojedinělymi pupínky. Přes den umírám kolem deti, domu a zahrady a večer už padám…mé stravování taky hrůza! malo ovoce, zeleniny. Často vyjidam susenky, čokolády…
Potrebovala bych najít energii a sílu překopat stravování, pohyb a čas na sebe.Jen nevím, jak o odkud začít. Mate tipy? od kosmetiky, přes vit. doplňky a ukázkový jídelníček…dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1604
28.6.22 13:19

No tipy :D překonej se, rozdej práci své drahé polovičce a najdi si čas na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29735
28.6.22 13:47

Začni tím jídlem, kvalitní vyvážený jídelníček je polovina úspěchu. Čokolády ti možná dodají energii v ten moment, ale z dlouhodobého hlediska to bude spíš ke škodě. Pak spánek, večer nekoukat na telku, do mobilu apod, snažit se spát nějak pravidelně ( chodit spát a vstávat ve stejnou dobu). Najít si nějaký pohyb, co tě bude bavit, aby ses zpevnila a vyčistila si hlavu. Mě třeba stačí si půl hodinky denně zacvičit u televize, nebo vzít kočár, nechat starší děti muži doma a dát si aspoň hoďku svižnější procházky. Abych nepadala na pusu, tak prostě práci doma rozdělím mezi všechny, větší děti už můžou pomáhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21020
28.6.22 13:58

Na sladký tě honí mlsna, protože špatně jíš. Jak se starat o pleť si nastuduj ve fb skupině skincare/péče o pleť. Obzvlášť jak zařadit a použít retinol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12358
28.6.22 14:02

Bříško má tvoje 18mesicni dítě ty máš břicho. Jinak, já osobně když jsem v takovém stavu jdu si zacvičit a to mi vždy pomůže. Musis upravit jídelníček a tvůj muž doma nefunguje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
28.6.22 14:10

Kosmetika a vitamínové doplňky jsou k ničemu, pokud nezačneš řešit, PROČ to břicho a pleť vypadá tak, jak vypadá. Děti mají tátu - hodinu denně je snad zvládne a ty můžeš dělat něco pro sebe. Já třeba chodím každé ráno/večer (podle manželových směn) běhat/chodit (podle nálady a počasí). A i když jdu spát po půlnoci (děti mám jen dvě, ale dům a zahradu a slepice), tak 4:45 prostě vylezu a jdu běhat, jakkoliv se mi nechce - a nabije mě to, většinou po sprše a make-upu ještě celý barák spí :lol: Sušenky a čokolády vůbec nekupujeme, pokud něco dostanou děti, dám to manželovi do práce, ať mě to neláká (dětem to nechutná).
Až budeš sportem vypocená, hned se ta pleť zlepší :) Já mám 28 a co jsem prudce zhubla, taky jsem vypadala tak nějak vysušeně a staře. Pomohlo právě to pocení a pro pocit denní a noční krém proti vráskám. Jinak vitamíny beru skoro všechny co jsou, ale to jen proto, že je manžel dostal v práci když začal covid, jen tak bych je nekoupila, pro sebe mám jen jablečný ocet v tabletách a Silymaryn.
Ale nebylo to hned, základ byl přestat se cítit vyčerpaná. Protože tělo vyčerpané nebylo, hlava mi to namluvila, abych měla důvod se cpát čokoládou a mít výmluvu, proč nemůžu sportovat. Kdybych chtěla, tak si důvody najdu i teď, ale už nechci :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15902
28.6.22 22:14

Tak tady si sednu. :lol: Břicho mám teda pořád celkem ploché, ale jinak nic moc. S jídlem teď neskutečně bojuju, protože po covidu nemůžu jíst maso a masné výrobky, cibuli, česnek, a vařená vejce, tím pádem vůbec netuším, co vařit a jíst. Pečivo se sýrem, jogurty a zeleninové polévky už mi lezou krkem. Čokoládu a sladké nemusím, spíš se teď kolikrát večer pristihnu, že jsem za celý den měla jen v poledne 3 ks pečiva a zbytky večeře po dětech, ale vlastně na nic nemám chuť, tak jdu spát hladová. :oops:
V práci dělám dvanactky, celou směnu víceméně prosedim, ale když mám volno, každý večer běhám se psem. Ovšem pořád ubehnu jen 1,5 km a víc prostě nedám, a to už běhám pravidelně celkem dlouho.
Taky si myslím, že už mám věk na nějakou péči o sebe, ale tady fakt netuším. Mamka ani kamarádky se nelici a žádnou kosmetiku nepoužívají, že bych se zeptala na radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat