Náhlá bolest břicha u dítěte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2393
30.6.22 19:18

Náhlá bolest břicha u dítěte

Zdravím, naše malá (4 roky) dostala předevčírem v noci šílený průjem, včera ještě byla 2× na záchodě, ale byla relativně ok i chuť k jídlu měla a postupem dne už začala zase řadit, dneska od rána byla úplně ok snídani i oběd snědla, normálně si hrála a odpoledne když jsem došla z práce chtěla jít do bazénu, tak jsem ji tam chvilku pustila. No a teď večer si lehla, že jo bolí bříško a i to vypadalo, že snad bude zvracet, ale nezvracela a teď usla.

Je to normální takové zhoršení stavu? Z úplně dobrý zas maroda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18028
30.6.22 19:35
@PeBa12 píše:
Zdravím, naše malá (4 roky) dostala předevčírem v noci šílený průjem, včera ještě byla 2× na záchodě, ale byla relativně ok i chuť k jídlu měla a postupem dne už začala zase řadit, dneska od rána byla úplně ok snídani i oběd snědla, normálně si hrála a odpoledne když jsem došla z práce chtěla jít do bazénu, tak jsem ji tam chvilku pustila. No a teď večer si lehla, že jo bolí bříško a i to vypadalo, že snad bude zvracet, ale nezvracela a teď usla.Je to normální takové zhoršení stavu? Z úplně dobrý zas maroda?

Takže dietu přes den nedržela?

Pokud ne, tak je to naprosto normální průběh… Po průjmu je potřeba chvilku dieta, i když to zdánlivě vypadá už dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2393
30.6.22 19:40
@BohunkaP píše:
Takže dietu přes den nedržela?Pokud ne, tak je to naprosto normální průběh… Po průjmu je potřeba chvilku dieta, i když to zdánlivě vypadá už dobré.

Dietu samozřejmě měla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
30.6.22 19:50

Teď řádí nějaký střevní fujtajbl. Jedno dítě v neděli odpoledne z plnýho zdraví hodilo šavli, do večera ještě 6×, Druhý dítě se rozjelo v noci na pondělí zvracením a rovnou průjmem. Trvalo to asi 6hodin u obou, kdy jen zvracely, pak nastoupila teplota do 38, která se držela cca den. Teď mají už jen průjem. Já to chytla od nich, včera v noci jsem nevěděla, jestli do záchoda strčit hlavu nebo pr…, pak mi vyletěla teplota až do večera. Dneska jsem jak rybka a až na namoženej hrudník od zvracení bych nevěděla, že mi něco bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
30.6.22 19:51

@PeBa12
Nenalokala se vody v bazénu? :think: Třeba to bylo jen chvilkový a bude po vyspání OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2393
30.6.22 20:33
@Niky2 píše:
@PeBa12
Nenalokala se vody v bazénu? :think: Třeba to bylo jen chvilkový a bude po vyspání OK.

To určitě ne, na to ona je zas opatrná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2393
30.6.22 20:34
@swat píše:
Teď řádí nějaký střevní fujtajbl. Jedno dítě v neděli odpoledne z plnýho zdraví hodilo šavli, do večera ještě 6×, Druhý dítě se rozjelo v noci na pondělí zvracením a rovnou průjmem. Trvalo to asi 6hodin u obou, kdy jen zvracely, pak nastoupila teplota do 38, která se držela cca den. Teď mají už jen průjem. Já to chytla od nich, včera v noci jsem nevěděla, jestli do záchoda strčit hlavu nebo pr…, pak mi vyletěla teplota až do večera. Dneska jsem jak rybka a až na namoženej hrudník od zvracení bych nevěděla, že mi něco bylo.

No já prve myslela, že má průjem z horka, ale dneska když tak lehla, tak už jsem se radši desinfikovala zevnitř protože tohle chytnout fakt nechci :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat