Odsávačka zadní rýmy na cesty

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.6.22 20:39

Odsávačka zadní rýmy na cesty

Ahoj holky, mám syna 3roky, od miminka trpí na zadní rýmu… V poslední době často zánět středního ucha..
Smrka krásně sám, ale prostě ač se vysmrka, pořád chrochta a to vzadu nevysmrka.. Bylo nám doporučeno vysavat (vysávali jsme pouze, když byl miminko)…
Nejen že z toho má chudák strach… Ale chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenosti s nějakou dobrou odsavackou, která vezme i tu zadní rýmu?
Když byl miminko měli jsme takovou tu, co vypadá jak banán, ale ta to nevysala, takže jsem ji prodala a začali jsme s vysavačem…
Nejenže by snad lépe spolupracovali.. Ale máme letět v létě na dovolenou a chci mít radši vše a sebou - ovšem vysavač jaksi nelze 😃 🙈…

Koukala jsem na El. odsavacky nosiboo, ale stojí přes 3tisice, tak se radši zeptám a dám na vaše rady.. Přece jen to není málo peněz…
Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2186
30.6.22 08:45

Ahoj, já jsem si sbalila tu na vysavač s tím, že v hotelu se snad nějaký vysavač kdyžtak najde :D Ale u moře nebylo po rýmě ani památky :palec: Co jsem četla, ty drahé elektrické nebo na baterky jsou naprd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat