Náhlá nemoc - nemocnice, splín

Anonymní
5.3.20 22:12

Náhla nemoc-nemocnice, splín.

Holky, hezky večer… Padl na mě hrozný splín… Vždycky jsem byla ta silná. Co všechny vyslechla, podpořila, pomohla… A najednou bum, onemocněla jsem a ležím zavřená v nemocnici, nesmím chodit, jsem bolavá, unavená, nevím, co mě čeká… A už nejsem tak silná, ba naopak. Ale kamarádky mě jako tu silnou vidí a najednou zjišťuji, že se od nich podpory nedočkám…tak tu ležím a přemýšlím. Jak se ten život může otočit o 180C během vteřiny. Holky, jak se vzchopit a život přehodnotit? Pomohla vám vaše nemoc, k lepšímu životu? Co přátelé? Podpořili vás?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3096
5.3.20 22:19

Ahoj a o co konkretne jde??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
5.3.20 22:25

Ahoj, to je mi lito, cim prochszis. Muzou za tebou aspon pribuzni a rodina? Urcite bude brzy lepe :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 22:36
@Kolarkaa píše:
Ahoj, to je mi lito, cim prochszis. Muzou za tebou aspon pribuzni a rodina? Urcite bude brzy lepe :hug: :hug:

Bohužel teď nemůžou, nemocnice je uzavřena :pensive: holky mám rozsáhlou trombozu…

• Nahlásit
  • Citovat
992
5.3.20 22:38
@Anonymní píše:
Bohužel teď nemůžou, nemocnice je uzavřena :pensive: holky mám rozsáhlou trombozu…

Ze dne na den? Jakto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 22:51
@Kolarkaa píše:
Ze dne na den? Jakto?

Měla jsem obyčejný úraz.. Nebo myslíš nemocnici?

• Nahlásit
  • Citovat
5.3.20 22:53

Když jsem ležela na onkologii, smířovala se s tím, ze mám kus prsu v čudu a deti ještě nestojej na vlastních nohách řekla jsem si, ze jestli se z toho dostanu už nikdy nebudu řešit nedůležitý kraviny.
No, a letos v létě to bude deset let. Pořád ziju, deti dospěly, manzelstvi Ok a v práci taky. Nevěš hlavu, bude to dobrý. :mavam:
Podpořila mě rodina i kámošky. Taky jsem pořád byla ta silná a najednou šup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
5.3.20 23:02
@Anonymní píše:
Měla jsem obyčejný úraz.. Nebo myslíš nemocnici?

Uraz, aha.. a jak to s tebou vypada, co ti budou delat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama