Jak nejlépe nahradit stravu?

28
17.10.20 23:29

Náhrada stravy

Dobrý den jaká je nejlepší,,náhrada,, např. koktejly znám Herbalife a Alza nabízí Mana, Saturo jde mi především o koupení pytlu s práškem a mohl tak nahradit občas rychle večeři kterou ted skoro nestíhám a když to budě dietní nevadí jen aby to třeba alespon trochu nahradilo jídlo. O Herbalifu jsem četl hodně na internetu a ztratil jsem se v diskuzích že je tu hodně padělků ty dva obchody mají podivně rozmazané fotky a nevím čemu věřit ale chutově je to prý nejlepší i cenově. Mana je drahá a prý špatná chut ale funguje. Saturo je málo informací ale cenově podobný jako mana a chutově prý taky. Vím že nikdy nenahradím jídlo ale dá se z toho něco doporučit nebo existuje nějaká ověřená alternativa která je jakš takš a hlavně dobrá na chut? Co jsem hledat na internetu taky v tom zmatku informací nemám vůbec náladu si ty 3 kupovat a nemůžu najít něco slušnýho a ověřeného… Jelikož je rok 2020 tak doufám že se v tom někdo trochu vyzná víc proto se ptám. :nevim: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5612
17.10.20 23:36

Mana mi vyhovovala, na chuť jsem si zvykla, jen ta cena. Zasytilo pořádně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8073
17.10.20 23:40

Jeste muzes mit nutridrinky z lekarny, ale mne tyhle veci prijdou vsechny hnusny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
17.10.20 23:56

Herbalife- drahé, vydržela jsem to vždycky chvíli, pak mi to přišlo jako pachuť, nedalo se s vodou (ale znám lidi, co jim to chutná dlouhodobě)

mana - nevím osobně

já jsem si našla tohle a vyhovuje mi to, dá se to i s vodou, zasytí poměrně na dlouho (s vodou méně, s mlékem i celé dopo)

Upraveno Adminem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.10.20 07:38

Mana. Má totiž vše, bílkoviny, sacharidy i tuky. Hledala jsem něco, co nahradí rychle jídlo, např. napláži. posloužila dobře i v práci. Herbalife je drahy a je proteinový, na hubnutí, stejně jako jakýkoliv jiný protein, např. z DM. Saturo neznám. Na chuť se dá zvyknout. Dobré to není nikdy, není to jídlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
18.10.20 08:26

Taky mam Manu. Chutove mi prijde docela dobra. A zasyti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
18.10.20 12:18
@Petula667 píše:
Herbalife- drahé, vydržela jsem to vždycky chvíli, pak mi to přišlo jako pachuť, nedalo se s vodou (ale znám lidi, co jim to chutná dlouhodobě)

mana - nevím osobně

já jsem si našla na myprotein nizkokalorickou náhradu jidla vanilka a vyhovuje mi to, cena přijatelná, dá se to i s vodou, zasytí poměrně na dlouho (s vodou méně, s mlékem i celé dopo)-
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
18.10.20 13:17

Nejsem úplný fanoušek těchto “jídel”, ale ozkoušela jsem manu a ta mi fakt nechutnala.
Nedávno jsem zkoušela Jmeal a ten mi přišel chuťově fajn (nezkoušela jsem všechny příchutě). Jen teda mám za to, že nemají pytel, ale jednotlivé porce v lahvičkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama