Nákup kočárku

408
16.3.17 19:32

Nakup kočarku

Dobry vecer, chtela bych se zeptat na vas nazor ohledne koupi kocarku, jsem ve 20tt, kocarek uz mam vyhlidnuty delsi dobu, puvodne jsme ho chteli porizovat co nejpozdeji, ne ze bych byla nejak poverciva, ale tady u toho to prece jen trosku hloda :nevim:… Jenze ted jsem objevila tento kocarek za velmi vyhodou cenu, sice pouzity, ale minimalne, coz by bylo naprosto idelni. Tento typ kocarku je novy tudis na bazarech ho vidim poprve a nevim jestli neni az moc brzy na porizovani kocarku? :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

70147
16.3.17 19:34

@Krtiinka A proč by mělo být brzy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
16.3.17 19:36

Kdyz koupis kocar, tak se fakt najednou nic v te deloze nezmeni. Me prijde rozumnejsi koupit ve 20tt vyhodne dobry kocar, nez ve 35tt nejaky kram nebo zbytecne drahy. Protoze pokud by neco nedopadlo, budes oplakavat mimino, ne kocar ze jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14479
16.3.17 19:37

Ja ho koupila este kdyz na me zadny tehotenstvi ani nebylo znat, bylo lepsi mit ho driv, kouknout jestli neni podkozeny aby byl cas to pripadne vyresit, vzhledem k tomu ze byl z druhe ruky tak sem ho cely vyprala, shanela jsem k nemu doplnky. Za me radsi driv nez to nechavat na posledni chvili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18099
16.3.17 19:40

Hlavně at nenaletíš podvodníkům

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
16.3.17 19:42

Ja resila ten samej problem :) nakonec jsme ho jeli koupit, byla jsem myslim v 10tt.. ale byl to bugaboo pro dvojcatka a ten uz bych takhle vyhodne nesehnala.. byla jsem docela v nervu, ale zatim tehotenstvi bezi, tak jak ma.. tuk tuk :D takze jestli mas pocit, ze je to vyhodna koupe, tak nevahej.. ja jsem naopak rada, ze tu nejdrazsi polozku mam vyresenou a nemusim se stresovaz jestli dobre pokoupim nebo ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 19:42

To uz jsem ho měla doma. V klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
16.3.17 19:47

U nas jsou prave vsichni dost povercivi vcetne pritele, takze mi to kazdy spis rozmlouva, vim ze jestli se neco ma stat, tak se to stane,.bez ohledu na to jestli je kocarek doma nebo ne, ale prece jenom ve me ta mala pochybnost je, jeste kdyz mi to vsichni rozmlouvaji :andel:. Na druhou stranu se opravdu neda.jen tak sehnat a jeste od pani co bydli nedaleko nas, takze se na nej muzeme jet podivat a tak :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14479
16.3.17 19:51

@Krtiinka tak jestli je povercivy tak kocar kupte a dejte ho nekam jinam nez domu, ja ho mela u tchanovcu na pude, doma bych o nej celou dobu akorat zakopavala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18099
16.3.17 19:51

@Krtiinka kočárek nemá stát doma takže ho kup a zaparkuj jinde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393
16.3.17 19:57

@Krtiinka celkove nemam moc rada porizovani vybavicky moc brzy, kdyz holky nakupuji boda a dupacky, sotva najdou dve carky :roll: v dnesni dobe koupis vlastne vsechno behem par hodin na netu, tak mi to prijde prastene.
ale kocarek musis vybrat fakt peclive, ten bych zrovna na posledni chvili nenechavala. a pokud jsi ten vyvoleny nasla nekde vyhodne, to uz vubec nevahej!
20tt zas tak brzy neni. navic, ta povera o kocarku se tyka toho, ze ho nemas mit do porodu doma. tak jestli tomu veris, dej si ho treba k rodicum a je to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
16.3.17 19:58

Presne, ta povera je, ze kocarek nema bejt doma.. my ho taky mame u nasich.. a taky nam to nekdo rozmlouval, ale bohuzel pokud se ma neco spatneho stat, tak se to stane i bez kocarku.. ale to nebudem privolavat!! Hlavne ty rozmlouvaci nemaji prehled o kocarkach a nevi, ze treba takovy a za takovou cenu uz treba nemusis sehnat do konce tehu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
16.3.17 20:01

@peta81 prave jinak nemam nakoupeno jeste vubec nic, kocarek by byl prvni, neuvazovala bych nad tim, ale byla to laska na prvni pohled :lol: takze asi jeste promluvim s pritelem a budem uvazovat nad tim uskladnenim u rodicu, treba mi to projde :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 20:11

Kočárek jsem v tomto období už měla doma. Nic se nestalo.. Moc těm pověrám nevěřím. Stejně jako se říká, že těhotná nemá věšet.. dělala jsem to a nic se nestalo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12557
16.3.17 22:41

Já ho kupovala taky ve 20tt. Měla jsem rizikové těhotenství a chtěla jsem mít všechno vyřešené brzy, kdybych musela do nemocnice. Zaparkovala jsem ho u rodičů a domů ho přivezl manžel než jsme se vrátili z porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama