Namíchání barvy v obchodě

229
8.4.20 21:18

Namichani barvy v obchodě

Ahoj, chceme malovat a máme vybrané 2 různé odstíny na 1 pokoj. Koukala jsem na různé obchody, kde barvy míchaji ale nikde jsem nenašla žádné ceníky atd. Dokázal by někdo odhadnout cenu barev na pokoj 6×4 m? Chceme 2 stěny jednou barvou a 2 stěny tou druhou a vzdy 2 natery. Moc by mi pomohlo dopředu vědět alespoň přibližně na kolik to zhruba vyjde a kde třeba michaji nejlevněji atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13369
8.4.20 21:35
@dement231 píše:
Ahoj, chceme malovat a máme vybrané 2 různé odstíny na 1 pokoj. Koukala jsem na různé obchody, kde barvy míchaji ale nikde jsem nenašla žádné ceníky atd. Dokázal by někdo odhadnout cenu barev na pokoj 6×4 m? Chceme 2 stěny jednou barvou a 2 stěny tou druhou a vzdy 2 natery. Moc by mi pomohlo dopředu vědět alespoň přibližně na kolik to zhruba vyjde a kde třeba michaji nejlevněji atd.

To záleží přece na typu barvy, značce, velikosti balení. Jak to chceš střelit takhle od boku?? My naposeldy míchali a prostě jsme vzali ty dvě barvy a ty nám namíchali. Zaplatili jsme použité množství. Např. 5l bílé a 5l černé a nazdar. Nebo tónovač.

Ale jeslti můžu radit, tak si už vyber něco hotového. Je to lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1790
8.4.20 22:53

My za michani doplaceli asi 100 Kc, zbytek zavisel na cene barev, vcetne te tonovane (ta je draha). Ale jestli to neodhadnete a koupite ji malo, tak uz to nepujde presne domichat. Bude videt, ze to neni ono, ikdyz se budou fakt snazit. Takze lepsi koupit hotovou - a ze stejne serie. Takze kdyz dokupovat, tak ve stejnem obchode a pokud mozno brzy, aby meli stejnou serii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9274
8.4.20 23:29
@P4ja píše:
To záleží přece na typu barvy, značce, velikosti balení. Jak to chceš střelit takhle od boku?? My naposeldy míchali a prostě jsme vzali ty dvě barvy a ty nám namíchali. Zaplatili jsme použité množství. Např. 5l bílé a 5l černé a nazdar. Nebo tónovač.Ale jeslti můžu radit, tak si už vyber něco hotového. Je to lepší.

Proč by to mělo být lepší? Ty hotové ve stylu žlutá, meruňková, pistáciová a béžová? Tak tam bych si opravdu nevybrala…

Zakladatelko dojdi si do nějakého hobbymarketu, až otevřou, tam míchají barvy. Vpodstatě ta namíchaná stojí stejně jako např. Primalex (pokud si teda nevybereš nějakou dražší značku, tuším Dulux je dražší). Akorát čím tmavší odstín, tím je o trochu dražší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13369
8.4.20 23:34
@AnastazieB píše:
Proč by to mělo být lepší? Ty hotové ve stylu žlutá, meruňková, pistáciová a béžová? Tak tam bych si opravdu nevybrala…Zakladatelko dojdi si do nějakého hobbymarketu, až otevřou, tam míchají barvy. Vpodstatě ta namíchaná stojí stejně jako např. Primalex (pokud si teda nevybereš nějakou dražší značku, tuším Dulux je dražší). Akorát čím tmavší odstín, tím je o trochu dražší.

Radil přímo malíř, že pokud to neodhadneme, tak se to blbě domíchává a už to nemusí klapnout podruhé. Včetně toho, že třeba Dulux má maličké vzorky, které si vyzkoušíš přímo na stěnu nebo můžeš vyfotit pokoj a dát si tam ty zvolené barvy.
A navíc nevím, kde jste nakupovali, že tam máte jen pár hotových. Já si u nás nemohla vybrat. Tolik odstínů, že bych snad ani jiný nevymyslela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
14.4.20 14:24

Namíchání barvy v obchodě

Dobrý den, poradím - zkuste zadat požadavek ohledně namíchání malířské barvy na SVK Barvy s. r.o. - jednak vám poradí se spotřebou barvy a podle vybraného odstínu i přesně sdělí cenu barvy. Myslím, že se výsledná cena počítá podle toho co je to přesně za odstín, jsou schopni tónovat podle vzorníků RAL, NCS, atd. Mají to na svých stránkách, už jsem přes ně nakupovala barvu na dlaždičky, křídovou barvu a i malířskou a nemusela jsem kvůli tomu jezdit do marketu. Dodali mi do dvou dnů a byla jsem s nimi maximálně spokojená. Olina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama