Nápady do dětské tomboly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petunie1
Kecalka 173 příspěvků 26.02.18 13:55
nápady do dětské tomboly

Dobrý den,

chtěla bych pro dcerku (8 let) a její kamarádky na narozeninové oslavě uspořádat dětskou tombolu. Alespoň s 8mi věcmi. Moc se mi líbí nápad vtipných názvů u věciček. Bohužel asi nemám dost fantazie a neumím hledat. Všude jen svatební tomboly, nic pro děti. Mě opravdu nic nenapadá. A taky, aby to holkám připadalo zábavné. Prosím, poraďte.

Děkuji za jakékoliv tipy.

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 26.02.18 13:59

Pasťáček - poukaz na víkendový pobyt u neoblíbené babičky
Hračkožer - krabice, která sežere neuklizené hračky

tolik dětských emocí, kolik uvidíš v krátkém okamžiku… k nezaplacení :-)

KalamityJohn
Kelišová 5615 příspěvků 26.02.18 14:04

Něco sladkýho, drobný hračky, kinder vajíčko?

petunie1
Kecalka 173 příspěvků 26.02.18 14:04

To Premek Orac: Děkuji, to by prošlo asi spíše u tomboly pro maminky. Věřím, že ty by byly nadšené…

KalamityJohn
Kelišová 5615 příspěvků 26.02.18 14:05

Jeden blázen v psychiatrické léčebně trpí oknovou mánií. Musí rozbít každé okno, které uvidí.
Po roce pobytu si jej zavolá doktor a ptá se: „Co byste udělal, kdybychom vás teď pustili?“ „Koupil bych si prak a vystřílel bych všechna okna v okolí,“ povídá pacient. Doktor jej pošle zpátky na pokoj.
Po roce to opět na pacienta zkouší: „Co byste udělal, kdybychom vás teď pustili?“ „Seznámil bych se s nějakou pěknou ženou. Půjčil bych si od ní peníze, koupil bych si prak a vystřílel bych všechna okna v okolí.“ Doktor jej opět pošle na pokoj.
Po roce se rozhodne, že to s pacientem zkusí zase. „Co byste dělal, kdybychom vás teď odtud pustili?“ „No, nejprve bych se seznámil s nějakou pěknou ženou. Pak bych ji pozval do nějaké pěkné restaurace a zaplatil bych útratu. Pak bychom šli k ní domů a otevřeli bychom si láhev dobrého vína.“ Doktor se zaraduje, že je pacient vyléčen. Ptá se: „A co byste dělal potom?“ „Mírně bych ji opil a pak bych ji položil na postel. Svlékl bych ji podprsenku a pak i kalhotky. Z kalhotek bych vytáhl gumu, udělal si prak a vystřílel bych všechna okna v okolí.“

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 26.02.18 14:07

@petunie1 :-)
Jinak děti milují překvpení a hru, takže tombola super nápad a neusí to být nic drahého. Co zkusit nějaký party obchod, tam se dají koupit nejrůznější blbosti za pár korun?

KalamityJohn
Kelišová 5615 příspěvků 26.02.18 14:10

Omlouvám se, splet jsem se.

petunie1
Kecalka 173 příspěvků 26.02.18 14:10

Kinder vajíčko - poklad pro princezny… super nápad… Děkuji.

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 26.02.18 15:04

Hlavna cena detska makeup sada. Tu si nakoniec uziju vsetky. Budu sice ako velkonocne vajicka, ale stastne velkonocne vajicka. :mrgreen:

KalamityJohn
Kelišová 5615 příspěvků 26.02.18 15:18

Hlavně bych dal něco s čím si budou hrát po tombole. Klukům bych tam dal - pokud by to bylo venku - střikací pistolky.

Uživatel je onlinemalytlustyhroch
Kecalka 419 příspěvků 26.02.18 15:27

Ty vtipné názvy mi přijdou i principiálně lepší pro dospělý, já bych to v osmi letech teda snášela špatně, když bych čekala poklad a dostala kindervajíčko. Ale samotné kindervajíčko by mě přitom nadchlo. Princip těch vtipných pojmenovávání je, že čekáš něco úžasného a dostaneš něco banálního, hahaha. Na tom se můžou bavit dospělý, kteří už sva očekávání a emoce umí trochu zkrotit. Pro dívenky sotva odrostlé věku "přála bych si jednorožce, ale skutečného! :pankac: " mi to přijde jako hodně drsné. Zvlášť, když si to užijí i bez toho.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama