Nápis na svatební dar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hapolda
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 03.06.19 08:53
Napis na svatebni dar

Zdravim vsechny kreativce :lol: potrebuji poradit. V patek jdeme na svatbu sestrence. Vymyslela jsem si dar v podobe velke sklenice plne bonbonu a pralinek a uvnitr schovane penize. Problem je v tom, ze to davame vsichni sestrenice/bratranci dohromady. Nekteri z nas maji rodinu, jini jen partnera ale davame penize vsichni dohromady. Jde mi o to, jak tam napsat nejak vtipne, trefne, od koho ze ten dar ma. Rozumite me? :lol: myslela jsem neco jako pro sladke manzelstvi od… ????????‍♀️

Reakce:
a12
Hvězda diskuse 36788 příspěvků 03.06.19 09:05

No, a nebo „na nervy“ :mrgreen:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 03.06.19 09:06
@a12 píše:
No, a nebo „na nervy“ :mrgreen:
:lol: :palec:
Alyss
Extra třída :D 10802 příspěvků 03.06.19 09:09

Nebo do toho ještě každý napište nějaký vzkaz, praní s podpisem ;)
My takhle dostali jakoby kulaté akvarko plné krabiček od sirek a v každé bylo něco jiného, peníze, přáníčka, vzkazy, různé blbustky… Hrozně se nám to líbilo :)

Michelle_M
Závislačka 2682 příspěvků 03.06.19 09:18

My k hromadným svatebním darům dáváme ještě klasické papírové přání, kam se všichni účastníci podepisují. Hlavně bacha na počasí a uskladnění takového daru, ať z toho nemají rybníček :-D

hapolda
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 03.06.19 09:35

@Michelle_M klasicke prani bude, ale za kazdou rodinu zvlast prave. Tohle jsne chteli dat dohromady :think:

a12
Hvězda diskuse 36788 příspěvků 03.06.19 09:57
@hapolda píše:
@Michelle_M klasicke prani bude, ale za kazdou rodinu zvlast prave. Tohle jsne chteli dat dohromady :think:

No vždyť jo, tam napište pro sladký zivot treba a kazdej at se tam ručně podepise, primaluje treba srdicko nebo neco :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama