Napsání bakalářské práce

22.5.16 23:26

Napsání bakalářské práce

Ahoj, nutně sháním někoho kdo píše bakalářské práce, samozřejmě za finanční odměnu. Ano, vím že to není zrovna košér, ale jinak to nepůjde :,( :,( :,( obor zdravotnictvi. Moc děkuju :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

184
22.5.16 23:33

Mrkni na net. Jsou lidi co píšou bakalářky a nechají si za to platit, ale nevím kolik to stojí. Tady asi moc nepochodíš a dočkáš se jen nadávek :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
22.5.16 23:36

@kecka Martinka jinak stačí napsat do vyhledávače „Napíšeme za vás závěrečnou práci“ a ono už ti to něco najde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6785
22.5.16 23:40

Hele, počítej s tím, že potom obhajoba bude docela kumšt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23185
22.5.16 23:45

Nehledě na to že i vedoucí práce nejspíš pozná, ze to není tvoje práce. Co to máš za školu, kde ti to u obhajoby může projít? Vy nemáte schůzky s vedoucím, nezna postup, necetl práci v různých fázích? Fakt bys to nestihla sama, aby sis za tím mohla stát? Já jsem kvůli diplomce o rok posunula státnice. Ale aspoň se nemusím stydět. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
23.5.16 06:52
@Bonnie7 píše:
Mrkni na net. Jsou lidi co píšou bakalářky a nechají si za to platit, ale nevím kolik to stojí. Tady asi moc nepochodíš a dočkáš se jen nadávek :palec:

Známá za diplomku na UJAKu dala 22 tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
23.5.16 06:52

@kecka Martinka a jaké máš zadání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3265
23.5.16 07:12

Jaké je téma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
23.5.16 08:44

Jo, to jsou oni. Pak mají ti dnešní vysokoškoláci za něco stát. Jak k tomu přijdou ti, kteří na státnice šprtali a bakalářku si psali sami, když pak dostanou stejnej papír, jako flákač co nic neumí a píše to za něj někdo jiný. Neboj děvče, dostaneš papír a v praxi pak budeš tak k ničemu, že tě stejně odvšad vyhodí.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
23.5.16 09:03
@sunshinegirl píše:
Jo, to jsou oni. Pak mají ti dnešní vysokoškoláci za něco stát. Jak k tomu přijdou ti, kteří na státnice šprtali a bakalářku si psali sami, když pak dostanou stejnej papír, jako flákač co nic neumí a píše to za něj někdo jiný. Neboj děvče, dostaneš papír a v praxi pak budeš tak k ničemu, že tě stejně odvšad vyhodí.

Tak na státnice se za ní nikdo jiný učit nebude, ale jinak souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
23.5.16 09:05

Jestli to nestíháš, tak si to odlož :nevim: Pokud to nedáváš, tak požádej někoho o pomoc, ale nechat to za sebe psát, to nevím, jak to pak budeš obhajovat a jak tu někdo psal, je snad normální konzultovat části práce, myslím, že pokud nebude tvůj vedoucí naprostý ignorant, tak to pozná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
23.5.16 09:07

@radkka No u nás by to hlavně vedoucí práce poznal na první konzultační hodině a vyletěli bychom jak namydlený blesk. Konzultovali jsme velmi často a byly to poměrně dlouhé diskuse o obsahu a formě, o našich myšlenkách, takže by mu to bylo jasné asi po třech větách.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
23.5.16 09:13
@sunshinegirl píše:
@radkka No u nás by to hlavně vedoucí práce poznal na první konzultační hodině a vyletěli bychom jak namydlený blesk. Konzultovali jsme velmi často a byly to poměrně dlouhé diskuse o obsahu a formě, o našich myšlenkách, takže by mu to bylo jasné asi po třech větách.

Já to mám stejně, proto to nechápu. Jako pochopím, že si někdo neví rady, taky jsem pomáhala kamarádovi, nevěděl, jak se toho chytit, ale nechat si to napsat je blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
23.5.16 11:45

Tak ony jsou obory, kde lidi, hlavně na kombinovaným, se neozývají, neozývají a týden před odevzdáním donesou hotovou práci a chtějí ji honem posoudit, aby stihli zapracovat připomínky :zed: Takže taková práce klidně projde, tomu věřte. Záleží na tom, jak si vedoucí nechá s..t na hlavu. Omlouvám se za výraz, ale příhodnější není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.16 14:11

Hledej, jistě nekoho najdeš. Já jsem si jistou dobu tímto způsobem docela slušně přivydělávala. Seminárky 2-3 tis., bakalářky 15-20tis. a dipl 25-30tis. dle tématu. ALE! aby to za něco stálo, tak je třeba zahájit spolupráci s autorem nejlépe na začátku semestru a postupně práci psát, postupně předávat a klient ji má postupně konzultovat s vedoucím, aby to nebylo okaté, klient si tu práci „přivlastnil“ a práce byla v pořádku. Pokud zadáš hotové dílo měsíc před obhajobou, tak to každý z komise i vedoucí pozná a práci pravděpodobně neobhájíš. Já jsem jiný obor, takže nepomůžu, ale hodně štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama