Národní Pokladnice dárek

181
27.12.19 12:21

Národní Pokladnice dárek

Čau, potřebuju vaší radu. Konečně mi skončilo nakupování dárků na vánoce a už chci mít vyřešený i dárek pro mimino (holčičku) mojí sestry které se má narodit koncem února. Napadlo mě koupit nějakou pamětní minci, já sám mám takovou malou sbírku z Národní Pokladnice a líbí se mi to, tak bych chtěl nějakou tématickou i pro sestru, ale nějak si nemůžu vybrat, jestli to má být jako „dětská“ mince, protože vím že tam pár takových mají, nebo spíš nějak historickou která by připomínala třeba nějaké výročí co bude zrovna ten rok…poradí mi někdo? Nebo měl by někdo lepší nápad jaká medaile by se na tu příležitost hodila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1265
27.12.19 12:31

A není lepší koupit nějaký šperk? Doporučuji si o Národní pokladnici něco pročíst na internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
27.12.19 12:33

Já vím já vím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
27.12.19 12:34

No asi bych určitě volila nějakou dětskou, ať to mají obě jenom jako připomínku právě toho okamžiku kdy se ta princezna narodí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
27.12.19 12:36

@Kkarlos tak pokud víš a nebereš to jako investiční, bylo by lepší vybrat nějakou, která bude pěknou vzpomínkou na narození dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
27.12.19 12:44

Dobře ok, tak díky za radu. Já jsem jí totiž chtěl dát něco co by si jen tak nekoupila, k minci jí budu dávat samozřejmě i nějaký věci které ji budou užitečné, ale přišlo mi to jako dobrý nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
27.12.19 12:53

Jo mě to nepřijde jako špatný nápad, právě kvůli tomu že sama by si to asi nekoupila, a tohle vydrží na věky tak budou mít obě holky nějakou pěknou připomínku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
27.12.19 13:16

Tak vybírám mezi těmahle dvěma, která bude lepší? Nevím která je vhodnější.
https://vimeo.com/338673042
https://www.facebook.com/…08515021504/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
27.12.19 13:22

Ta první je lepší podle mě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 13:36

Taky ta první, je vhodnější když to bude holčička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1245
27.12.19 13:38
@Kkarlos píše: Čau, potřebuju vaší radu. Konečně mi skončilo nakupování dárků na vánoce a už chci mít vyřešený i dárek pro mimino (holčičku) mojí sestry které se má narodit koncem února. Napadlo mě koupit nějakou pamětní minci, já sám mám takovou malou sbírku z Národní Pokladnice a líbí se mi to, tak bych chtěl nějakou tématickou i pro sestru, ale nějak si nemůžu vybrat, jestli to má být jako „dětská“ mince, protože vím že tam pár takových mají, nebo spíš nějak historickou která by připomínala třeba nějaké výročí co bude zrovna ten rok…poradí mi někdo? Nebo měl by někdo lepší nápad jaká medaile by se na tu příležitost hodila?

Rozhodně néé minci z Národní pokladnice, oblbujou lidi, je to naprosto bezcenej, šíleně předraženej kus plechu, kterej nemá ani sběratelskou hodnotu. Když už minci, koupil bych třeba nějakou minci z investičního zlata nebo stříbra /podle toho, kolik chceš do dárku investovat/, popř. nějaký zlatý nebo stříbrný řetízek s příveškem… 8)

Sorry, beru zpět, spletl jsem si to s jinou firmou, která měla podobný název… :oops: 8)

Odvolávám co jsem odvolal, koukl jsem na jejich stránky a jsou to ti šmejdi… 8) 8) 8)

Příspěvek upraven 27.12.19 v 13:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 13:42

Ta první

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 14:28

@Kkarlos
Koukla bych když už na českou mincovnu… Kolik máš rozpočet?

Maji tam sadu obeznych mincí z roku narození. Stříbrné a zlaté tolary k narození dítěte a teď speciální edici pro děti - repliky mincí z české historie, to je moc povedené…

O té národní pokladnici jsem nečetla m9c pěkně věci, Česká mincovna je prověřená firma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
27.12.19 14:34

K narození dítěte jsem kupovala dárek z České mincovny. Je to předražené, ale aspoň to není žlutý plech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
27.12.19 17:42

Kup raději v České mincovně. Náš syn dostal stříbrnou minci k narození dítěte. Na zadní stranu můžeš nechat udělat vlastní text. Záleží kolik chceš investovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama