Ještě nemá dárky

21.12.19 10:07

Ještě nemá dárky

Já vím je to taková blba otázka, ale jen tak pro inspiraci se chci zeptat. Ještě nemám koupené vánoční dárky, tak se vás chci zeptat co třeba vy budete dávat rodině na Ježíšk? Dívala jsem se a napadlo mě třeba pro rodiče nějaký wellness pobyt. Myslíte že je to dobrý nápad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1189
21.12.19 10:16

U nas si bezne davame poukazky na pobyt a je to perfektni darek, lepsi jak nejaky kram do baraku, ktery se nebude pouzivat. Jen bacha na to, jestli se tam rodice spolu nebudou nudit. Ja poslala nase spolu jen jednou a bohuzel nevedeli co tam spolu maji po tech letech delat, takze zalezi hodne na jejich vztahu. Proto uz ted davam mamce pobyt, na ktery jedeme my dve spolu a spokojeni jsou vsichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
21.12.19 10:18

@Elenhorkova asi bych ho chtěla ve formě dárkového poukazu ať si můžu vybrat místo a termín sama. slevomat má a zbytek si můžou doplatit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 10:57

Mým rodičům jsme koupili kávovar, manžela welness. Myslím, že je to dobrý nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
11215
21.12.19 11:16

Dobrý nápad je to v případě, že by to rodiče uvítali, ale to musíš vědět ty sama. Někteří jsou takoví, že nevytáhnou paty z domu a nejeli by…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
730
21.12.19 11:54

Co treba poukaz na masaze kazdemu zvlast, nebo tatovi poukaz na ostrihani, oholeni (babershop apod.), mame ty masaze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 11:54

Někdy je to těžký. Když se zeptám v rodině, tak každý řekne, že nic nechce. Proto dávám většinou kosmetické balíčky a nějaké dobroty, to se využije vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13157
21.12.19 12:01

Mamce a tchyni dávám kosmetiku. Taťkovi košili. Wellness je super nápad. To jsme dávali taťkovi k sedmdesátinám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
646
21.12.19 14:11

Poukaz je skvělý dárek. Ať už kosmetika, kadeřník či nějaký pobyt, zážitek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 17:03

@Elenhorkova tak to, či budu dávat pod stromeček se objednává..

Mamce dám fotodeku, orientální popelník, egyptský čaj, s jine…prostě to co má ráda.
Babičce zase předplatné časopisu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47499
21.12.19 18:24

Mame vse nakoupeno. Mladeznici vcera spali na klubovne krouzku, takze jsme toho vyuzili a vse se zabalilo. Dnes jsem prikupovala neco, ale to nastrkam do papirovych tasek a mame hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9074
21.12.19 22:44

Dáváme knihy, lístky na koncert, lístky do kina, kosmetický box, batoh, fotoknihy, fotokalendáře, nějakou keramiku. Ale mám to všechno už min. 14 dní doma, kdybych si vzpomněla dneska, tak bych měla max tři čtyři dárky, protože to ostatní už by nestihlo dorazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama