Lístek na koncert jako dárek

Anonymní
19.12.19 20:30

Lístek na koncert jako dárek

Ahojky, možná to někomu přijde jako blbý dotaz, ale - chci koupit přítelovi lístek na koncert, ale přemýšlím, zda koupit jen jeden, nebo dva? Jestli to nebude takové “podlejzání”, aby ten druhý dal mě? Snad chápete jak to myslím :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27898
19.12.19 20:32

Tak napsala bych na obálku společný dárek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
@Anonymní píše:
Ahojky, možná to někomu přijde jako blbý dotaz, ale - chci koupit přítelovi lístek na koncert, ale přemýšlím, zda koupit jen jeden, nebo dva? Jestli to nebude takové “podlejzání”, aby ten druhý dal mě? Snad chápete jak to myslím :D

Urcite dva. A koho vezme sebou, je jeho rozhodnuti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Já taky příteli dávám lístky, ne teda na koncert, ale to je asi jedno a automaticky jsem si druhý koupila pro sebe :) to je snad jasný ne? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
7894
19.12.19 20:34
@Anonymní píše:
Ahojky, možná to někomu přijde jako blbý dotaz, ale - chci koupit přítelovi lístek na koncert, ale přemýšlím, zda koupit jen jeden, nebo dva? Jestli to nebude takové “podlejzání”, aby ten druhý dal mě? Snad chápete jak to myslím :D

Jeden sobě a druhý dárkem pro něj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3057
19.12.19 20:34

Jako dárek dávám vždy dvě vstupenky a je na obdarovaném, s kým půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
19.12.19 20:36

Také jsem partnerovi kupovala dva lístky na koncert k Vánocům, naštěstí máme stejný hudební vkus, tak mě vzal s sebou. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1411
19.12.19 20:36
@elpiska píše:
Jako dárek dávám vždy dvě vstupenky a je na obdarovaném, s kým půjde.

Delam to stejne. 2 listky a at si vybere sam s kym. Jo, kdyby mi zalezelo na tom jit s nim, tak bych si jeden koupila i pro sebe :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10500
19.12.19 20:37

Je to v poho, určitě kup dva. Ale hlavně nebýt naštvaná, kdyby třeba raději vzal kámoše :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.12.19 20:38
@pannda píše:
Jeden sobě a druhý dárkem pro něj…

Tak on by to mohl brát, že to taky mohl být dárek pro ni :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 20:43

Holky ještě by mě třeba zajímalo, lístek na stání u pódia už není, jen na stání, bude tam odtud vidět? Na sezení se mi moc nechce - prý je málo místa na nohy a ke koncertu mi prostě sezení přijde blbý. Jedná se o o2 arénu :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 20:44
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Tak on by to mohl brát, že to taky mohl být dárek pro ni :mrgreen:

No přesně tak, aby si neřekl “no pěkny, ale ten druhej je stejně pro tebe, tos místo toho mohla koupit ještě jeden dárek pro mě” :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
2415
19.12.19 20:45
@Anonymní píše:
Holky ještě by mě třeba zajímalo, lístek na stání u pódia už není, jen na stání, bude tam odtud vidět? Na sezení se mi moc nechce - prý je málo místa na nohy a ke koncertu mi prostě sezení přijde blbý. Jedná se o o2 arénu :)

V o2 jsou vzdy instalovane obrazovky tak je videt i ze zadu, ja tam chodivala na hokej a s mistem na nohy jsem nemela problem, ale je lepsi sedet u kraje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 20:55
@Peggy54 píše:
V o2 jsou vzdy instalovane obrazovky tak je videt i ze zadu, ja tam chodivala na hokej a s mistem na nohy jsem nemela problem, ale je lepsi sedet u kraje

No rekla bych, ze koncert a hokej je trochu rozdíl :) přece jen při koncertu si chce člověk i zatancovat, ne sedět, proto mě zajímá, jestli to i tam, kde se stojí, je dobrý :)

• Citovat
  • Nahlásit
1027
19.12.19 20:58

Automaticky dva nebo i více, si představ, že už by pak lístky třeba nebyly k sehnání a musel by jet sám. 8o Však nemusí jet nutně s tebou, ať si to rozhodne on. :lol:

Příspěvek upraven 19.12.19 v 21:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat