Narozeniny 25.12. jak slavit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kaja555
Kecalka 120 příspěvků 10.10.18 20:24
Narozeniny 25.12., jak slavit?

Ahoj,

Má tady prosím někdo zkušenost s tímto datem? Dcerka se nám narodila takto,,nešťastně” a je mi líto, ze nebude mít oslavu samostatne, jako její bráška. Budou se řešit jenom Vánoce a nechci jim ani jeden den zkazit :( jak to prosím děláte vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 10.10.18 20:28

pod vlivem :pankac:

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 10.10.18 20:30

Až teď jsem dočetla příspěvek, pardon :lol: :oops: kamarádka dělala oslavu zvlášť, třeba i týden před nebo týden po svátcích, ale jak to měli když byla malá to nevím. Dokud je hodně malá, nechala bych to v rámci Vánoc a pak uvidíte :)

Detsa
Extra třída :D 11013 příspěvků 10.10.18 20:30
@kaja555 píše:
Ahoj,Má tady prosím někdo zkušenost s tímto datem? Dcerka se nám narodila takto,,nešťastně” a je mi líto, ze nebude mít oslavu samostatne, jako její bráška. Budou se řešit jenom Vánoce a nechci jim ani jeden den zkazit :( jak to prosím děláte vy?

25. je sice docela nešťastné, ale myslím, že můžou být i horší dny (třeba hned na předešlé Vánoce). Tak myslím, že se i to dá normálně oslavit, ne? ;) Známý má narozeniny 30.12. a neslaví se nějak předčasně ani opožděně.

Příspěvek upraven 10.10.18 v 20:32

katsha
Kelišová 5790 příspěvků 10.10.18 20:31

Já má jednu dceru 30.12. a slavili jsme vždy min. 10 dní po jejích narozeninách tj. kolem 10.1., právě aby se to oddělilo od Vánoc. Ale i tak byla dcera celkem předárkovaná. :roll:
Letos jsme se v tomhle období stěhovali, takže jsme oslavu pořád odkládali. Nakonec ji měla až v dubnu, vyšlo počasí, tak jsme mohli být venku na terase a na zahradě, což se velmi osvědčilo, takže dcerka chce další oslavu zase až na jaře. :)

Detsa
Extra třída :D 11013 příspěvků 10.10.18 20:32
@Nimie píše:
pod vlivem :pankac:
:mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 20:32

@kaja555 anonym - osobní udaje .
Moje dítě je dokonce 24.12. Po obědě dame kafe, dortik a darky k narozeninám. Večer přijde klasicky jezisek. Při rodinném setkání s babickama 25. a 26. Máme krom cukroví i dort. Oslava s kámošema bývá po novém roce. Bere to úplně v pohodě, letos budeme slavit už 11. narozeniny. Pokud se budeš z toho stresovat ty, bude z toho nešťastná i dcera. Naše dítě to bere jako svou osobní zajímavost

Lidym
Ukecaná baba ;) 2280 příspěvků 3 inzeráty 10.10.18 20:32

25.12 se narodila mamka. Oslavy nedělá, ale vidíme se na Štědrý den a druhý den jí jdeme popřát s dalším dárkem k narozeninám.

Spáč
Povídálka 47 příspěvků 10.10.18 20:34

Ahoj ja mam dcerku narozenou 26,12 a narozeniny slavime jako by to byl jakykoliv den v roce(myslim datumove) takze ma dortik,darecky a vse co k narozeninam patri jako plus beru ze se na vanoce vetsinou rodina pohromade takze to oslavi ze vsema najednou :-)

terinka4444
Hvězda diskuse 68485 příspěvků 10.10.18 20:38

Moje dcerka je 26.12. Tak jsou to prostě vánoční dětičky, no. Máme 24. normálně štědrý den. Pak 25.12. Vánoce s širokou rodinou a 26.12. jí děláme oslavu,jen my úzká rodina, babička, děda, bráchové a bratraneček. Naobědváme se jakože vánočně, rozdáme si pod stromkem dárky k Vánocům, pak donesu dort ( to peču doma domácí), popřejeme jí a dáme dárky k narozkám a zbytek dne jakoby věnujeme jí. Je to celkem jedno, oni si pak hrají a my sedíme v obýváku u stromku a jsme prostě spolu. S kamarády teď v pozdějším věku jí to dělám hned v lednu. Jediné blbé jsou ty dárky, stále se snažím, aby nebyla ochuzená, aby to jako nebylo předevčírem jsi dostala hodně dárků pod stromek, tak tady máš ještě něco aby se neřeklo…takhle to nedělá, dostává kupu dárků i na narozky, jako by je měla v červnu, takže to vymýšlení těch dárků je vlastně dvojmo.

alli_li
Závislačka 3310 příspěvků 13 inzerátů 10.10.18 20:39

Tohle vsechno zalezi jak to udelaji rodice. Ja bych to osobne slavila jako kdyby to bylo v jakykoli jiny den.
Muj syn je osobne 3.12 a strasne si to uziva - protoze 3.12. ma narozeniny, 3.12 prichazi Barborka, 5.12. Mikulas a pak Jezisek - takze prosinec syn naprosto zboznuje :mrgreen:

andelinka1
Kecalka 140 příspěvků 10.10.18 20:41

Synovec je 24.12. a vždy se slavilo den předem i s dortem a dárky. Každý rok jsem měla problém sehnat nevánoční balící papír : :lol:

tini
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 5 inzerátů 10.10.18 20:42

Ja bych delala normalni oslavu.Vetsinou slavime ne treba ten den,ale az v sobotu,tak si to taky muzete prece posunout,jak se bude hodit.Nejhorsi jsou babicky,co to chteji splachnout dohromady.Ale my vzdy delame oslavu a fotky s dortem a v pozadi se stromkem jsou hezke:-)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25263 příspěvků 10.10.18 20:54
@kaja555 píše:
Ahoj,Má tady prosím někdo zkušenost s tímto datem? Dcerka se nám narodila takto,,nešťastně” a je mi líto, ze nebude mít oslavu samostatne, jako její bráška. Budou se řešit jenom Vánoce a nechci jim ani jeden den zkazit :( jak to prosím děláte vy?

Primárně změň svůj přístup. Nešťastné jsou opravdu jiné věci, než tohle. Dcerce je to teď jedno, normálně bych slavila 25.12.
Až bude větší, tak to můžete přesunout, pokud by jí to vadil.

mrav
Neúnavná pisatelka 19582 příspěvků 10.10.18 20:57

Můj brácha se narodil 24.12., švagrová a moje máma 27.12. Oslavu vždycky dělají společně. Vánoce - to je blbý čas na slavení, ale dá se. Datum si nikdo nevybírá - má dcera je taky narozena na dušičky. Vzhledem k loňské události :( . Prostě to udělej tak, jak sama nejlíp cítíš. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >