Reklama

Dárek pro "malého dospělého"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mmuerka
Závislačka 4504 příspěvků 08.10.18 15:17
Dárek pro "malého dospělého"

Maminky, potřebuji poradit. Dcerce bude v listopadu 6 let a my netušíme, co jí pořídit k narozeninám a pak následně k Vánocům. Dcera si nehraje s panenkami, nemá ráda krášlení, stavebnice ji neberou. :roll: Zajímá ji technika, tablet, mobil, ráda kreslí, ráda se kouká na pohádky od Disneyho, ráda je venku. Staví se starším bratrancem bunkry a hraje si s bahnem. Je těžké vymyslet něco, co by ji zaujalo. Hraček má miliony a stejně ji nejvíc zabaví plyšáci, kterých ale máme hafo a další už se nám nikam nevejdou :D. Batoh a věci do školy chceme koupit až příští rok, nechceme, aby se nám to 3/4 roku „válelo“ doma a navíc, nepřijde mi to ani jako dárek. A na vlastní tablet nebo mobil, je podle nás, ještě moc malá. Jediné, co mě zatím napadlo, je automat na žvýkačky, do kterého bychom jí mohli dát cereálie, které má ráda, a ona by si mohla sama přidávat. Ale nevím, co ještě? Poradíte mi, prosím? Děkuji!!! :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Denina01
Kecalka 411 příspěvků 08.10.18 15:21

Co třeba co těch bunkrů nějakou špionskou výbavu a nebo něco na ven - trampolínu…? :mavam:

geileenka
Extra třída :D 11242 příspěvků 08.10.18 15:26

A co nějaký akční dárek? Poukaz na nějaký výlet, akci, co budete vědět, že ji zaujme. Já mám letos v plánu dát mojí starší dětskou únikovku. Bude jí tedy 8, ale koukala jsem, že jsou dělané už od 5 let.

histep
Závislačka 3233 příspěvků 08.10.18 15:26

Kdyz technika, tak co nejakou neholcici hracku? Ja byla taky takova a nejradsi jsem si (teda krome stavebnic) hrala s vlackama a muj sen byl autodraha.

divine woman
Echt Kelišová 8410 příspěvků 08.10.18 15:29

Maskáče a samopal do toho bunkru.

Martule Lukáš
Stálice 53 příspěvků 08.10.18 15:32

Napadá mně takový ten tekutý kinetický písek? Prodávají k němu i takové nafukovací pískoviště,mám 2 děti 6 a 11 let a hrají si s tím oba dva. Dcera staví hrady a syn si v tom jezdí autíčkama. Oba milují bláto,tak tohle je taková čistší náhrada na zimu. :lol:

honzek86
Kecalka 163 příspěvků 08.10.18 15:40

Drona :) nebo nějakou jinou blbost na ovládání, která jezdí nebo lítá, jestli má ráda techniku a je ráda venku. Kdyby jí bylo o deset víc, poradil bych vzduchovku :) ale v 6-ti ještě raději ne …

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 08.10.18 15:42
@honzek86 píše:
Drona :) nebo nějakou jinou blbost na ovládání, která jezdí nebo lítá, jestli má ráda techniku a je ráda venku. Kdyby jí bylo o deset víc, poradil bych vzduchovku :) ale v 6-ti ještě raději ne …

Zkuste únikovou hru. Buď normálně někde jako zážitek nebo tu co se dá poskladat doma :)

FenekUsaty
Závislačka 4129 příspěvků 08.10.18 15:43

Drona s kamerou, to by potesilo jako dite me :lol: Byla jsem stejna :lol: Nebo se delaji takove sady pro “skauty” (nevim, jak to lip nazvat), je to detska sada a je v ni dalekohled, kompas, celovka atd. Vsechno v detske verzi, ale funkcni. Nebo treba kuse, to by mi jako diteti taky udelalo tenkrat radost :D

Limi123
Závislačka 3269 příspěvků 08.10.18 15:51
@mmuerka píše:
Maminky, potřebuji poradit. Dcerce bude v listopadu 6 let a my netušíme, co jí pořídit k narozeninám a pak následně k Vánocům. Dcera si nehraje s panenkami, nemá ráda krášlení, stavebnice ji neberou. :roll: Zajímá ji technika, tablet, mobil, ráda kreslí, ráda se kouká na pohádky od Disneyho, ráda je venku. Staví se starším bratrancem bunkry a hraje si s bahnem. Je těžké vymyslet něco, co by ji zaujalo. Hraček má miliony a stejně ji nejvíc zabaví plyšáci, kterých ale máme hafo a další už se nám nikam nevejdou :D. Batoh a věci do školy chceme koupit až příští rok, nechceme, aby se nám to 3/4 roku „válelo“ doma a navíc, nepřijde mi to ani jako dárek. A na vlastní tablet nebo mobil, je podle nás, ještě moc malá. Jediné, co mě zatím napadlo, je automat na žvýkačky, do kterého bychom jí mohli dát cereálie, které má ráda, a ona by si mohla sama přidávat. Ale nevím, co ještě? Poradíte mi, prosím? Děkuji!!! :kytka:

U jednoho chlapecka jsme si jednou hrali v bahne. Mel v tom bahne stovky cinovych vojacku. Bylo to super!!!

Hlasuji pro cinove (nebo plastove) vojacky do bahna :-)

Limi123
Závislačka 3269 příspěvků 08.10.18 15:52
@Martule Lukáš píše:
Napadá mně takový ten tekutý kinetický písek? Prodávají k němu i takové nafukovací pískoviště,mám 2 děti 6 a 11 let a hrají si s tím oba dva. Dcera staví hrady a syn si v tom jezdí autíčkama. Oba milují bláto,tak tohle je taková čistší náhrada na zimu. :lol:

Nemate doma porad bordel?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 08.10.18 15:54

a co vláčky nebo autodráha? Nebo autíčko na dálkové ovládání. Po tom jsem strašně toužila jako dítě já :D

mmuerka
Závislačka 4504 příspěvků 08.10.18 15:55

@Denina01 děkuji za radu :kytka:, trampolínu mají na zahradě. Ale ta výbava…mrknu na to, nebo to dám za úkol chlapovi, já se v tom nevyznám :lol:.
@geileenka děkuji! Kouknu na to :palec:.
@histep autodráhu dostal její bratranec minulý rok, tak ji mají u babičky, ale moc na ní nefrčí :(.
@divine woman mrknu na ty maskáče :palec:, kdyby byly i růžové, tak je vezme všemi deseti :).
@Martule Lukáš kinetický písek má u babičky, asi jsme přestřelili už od začátku. Má toho strašně. :zed:
@honzek86 drona má její tatínek, ten se občas chová víc jako dítě, než naše dcera :mrgreen:. Ale malá o něj jeví zájem tím, že ho maximálně honí po zahradě :lol:. A vzduchovku jsem já dostala až v 11. Na to je asi opravdu ještě malá :think:.
@Nimie mrknu, děkuji :kytka:.
@FenekUsaty ten dron neklapne, přítel ho má, má i letadla a malou to nebaví…asi by ji nezabavily ani auta na dálkové ovládání. :( Ale na tu sadu se podívám, děkuji. :kytka: Doufám, že se dělají kvalitní, aby to vydrželo její akce :mrgreen:.

Murka
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 08.10.18 16:02

Dalekohled, nějaký lehčí, ale kvalitní. Zavírací nožík, rybičku.

Kriss Tina
Závislačka 4936 příspěvků 08.10.18 16:03

Co taková ta pistole nerf? Když říkáš že si hodně hraje venku s bratrancem, mohli ste se domluvit s jeho rodičema a koupit ji oběma, myslím že by si s tím vyhráli :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >