Narozeniny, co dělat?

3
18.6.15 15:49

Narozeniny, co dělat?

Ahoj za chvili mam narozky a vubec nevim co mam dělat na narozeniny, jakej program vymyslet, chtěla jsem jit s přateli na kolotoče potom jsi někam sednou na jidlo a piti, a večer na disko ale jak já budu mit narozeniny už kolotoče nebudou a já nemam žadnej plan B poradite co třeba dělate na svoje narozky vy? :)
PS: bude mi 16. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6579
18.6.15 15:53

Pokud chceš jít vyloženě na ty kolotoče, tak holt udělej s kamarády oslavu v době, kdy tam ty kolotoče jsou :) Narozeniny se nemusí slavit v den, kdy je máš. Jinak neporadím, my slavíme narozeniny na zahradě u ohně s rožněm a bečkou, ale v 16 Ti to asi nejen že neprojde, ale asi by Tě to ani nebavilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13997
18.6.15 15:58

@Popsab - co zajít do zoo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6529
18.6.15 16:02

@Popsab Plán B by mohlo být posezení doma u chlebíčků a potom KINO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
18.6.15 16:13

Nebo paintball :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.6.15 16:27

Segra si sestnastiny uzila na minigolfu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48403
18.6.15 16:47

Aquapark, minigolf, laser games

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24945
18.6.15 17:23

Já jsem ráda jezdila na výlety, někam kde jsem ještě nebyla. Teda o víkendu, nemuselo to být přesně na den narozenin.
Paintball, minigolf, zoo jsou taky super, nebo lanové centrum, akvapark, vyjet s kamarády někam na kole..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
20.6.15 12:58
@Králičice píše:
@Popsab - co zajít do zoo?

Jo to je dobrej napad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
22.1.21 17:24

Narozeniny, co dělat

Ahoj :mavam:,
chtěla bych se zeptat jestli nemáte nějaké nápady co dělat na mé narozeninové oslavě. :nevim: Bude mi 14 a mám v plánu hrát flašku, jednu hru s citronem a možná nějaká otázky. Venku bude možná sníh, tak asi půjdeme ven. :) Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26455
22.1.21 17:27
@N ela píše:
Ahoj :mavam:,
chtěla bych se zeptat jestli nemáte nějaké nápady co dělat na mé narozeninové oslavě. :nevim: Bude mi 14 a mám v plánu hrát flašku, jednu hru s citronem a možná nějaká otázky. Venku bude možná sníh, tak asi půjdeme ven. :) Děkuji :mavam:

Pokud začnete flaškou (nebo dvěma), tak další program bude bezpředmětný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
22.1.21 17:29

@N ela skvělá zábava, ještě si tam pozvĕte gogo tanečnice a stryptera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
22.1.21 17:53

Ideální bude, když se zeptáš těch, co na oslavu přijdou, co by chtěli dělat. Případně jim řekni své návrhy. Me napada nějaká deskovka, ale to asi mezi mládeží nefrčí. Já jsem v tom věku byla pubertální tele, stejně jak moje kamarádky. Vystacily jsme si s holcicima casopisama, nad tím se dalo debatovat do nekonečna. Případně jsme si pouštěly hudbu a rozplyvaly se nad krásou zpěváka apod. Myslím, že nic sofistikovaneho chystat nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540
22.1.21 17:53

@N ela - Activity,
nebo tahat o závod na toalet. papíře sklenky s pitím,
nebo udělat z drobných dárečků a potravin. folie kouli (=dát jednu drobnost, omotat folií, přidat další drobnost, zas omotat, až vznikne větší koule/zamotanec) a pak hrát- sedět v kruhu- jeden má kouli a snaží se dostat k dárku, druhý má hrací kostku a hází a snaží se hodit např. šestku, jakmile se to podaří, koule putuje k házejícímu, kostka k dalšímu v řadě.
Užij si to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
22.1.21 17:54

Nějaké karty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...