Našla vám realitka byt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rokris
Kelišová 7381 příspěvků 08.04.19 12:58
Našla vám realitka byt?

Hezký den. :kytka: Chci se zeptat, zda má smysl zadávat poptávku realitkám. Našli jste takto byt? Děkuji.

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14256 příspěvků 08.04.19 13:07

Ano. Ukázali nám takto byt, ještě než ho dali na web. Koupili jsme ho hned :) byl krásný. Za mne to byla dobra volba

09Veronika09
Kecalka 360 příspěvků 08.04.19 13:08

Mě našla byt finanční poradkyně z Brokeru. nebýt jí, tak nemám kde bydlet…ono občas se ani nabídky mezi lidi nedostanou a byty jsou rozebrané, takže bych asi využila realitku :-)

Premek_Orac
Závislačka 4975 příspěvků 08.04.19 13:08

@rokris Zkusit to můžeš. Stalo se mi u jedné makléřky, že mi oravdu dávala tipy ze své nabídky dříve, než je dala na webové stránky. Asi také záleží, jak moc spěcháš…
Možná efektivnější by bylo využít nějakého automatického realitního agenta (nevím teď konkrétně, ale sám jsem si to cca rok zpět vyhledal a uvažoval o předplatném), který neustále scanuje realitní servery a posílá odkaz na nové inzeráty vyhovující tebou zadaným podmínkám. Stálo to asi 1.000,– / měs.

rokris
Kelišová 7381 příspěvků 08.04.19 13:14

Děkuji za reakce. Zdá se mi, že vložení poptávky moc nefunguje. Tak chci zjistit, kdo takto pořídil. @Tichošlápek díky. Důkaz, že to jde. :)

awesomeone
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 08.04.19 13:43

@rokris my hledali pozemek a taky to nefungovalo, asi jsme nebyli VIP :think:

rokris
Kelišová 7381 příspěvků 08.04.19 13:48
@awesomeone píše:
@rokris my hledali pozemek a taky to nefungovalo, asi jsme nebyli VIP :think:

Jo, zřejmě to tak bude. Nebo naslibujou i s termínem, jak budou mít super nabídku, no a pak ticho po pěšině. Takže ji buď vůbec nedostanou, nebo si ji nechají pro sebe. :jazyk:

Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 08.04.19 14:04

Myslíš jako ke koupi nebo pronájem? Ke koupi jo, sice to není záležitost na týden, ale našli, zato pronájem byl teda beznadějný…

rokris
Kelišová 7381 příspěvků 08.04.19 14:19
@Kriss Tina píše:
Myslíš jako ke koupi nebo pronájem? Ke koupi jo, sice to není záležitost na týden, ale našli, zato pronájem byl teda beznadějný…

Tady je k pronájmu aktuálně dost, ale koupit se asi tak hned nepovede.

Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 08.04.19 14:27

@rokris u nas naopak, k prodeji je dost, ale pronájmy sou jenom malinké bytecky nebo ty co sou zas velké a drahé.

ZuzčaPokorna
Povídálka 21 příspěvků 08.04.19 14:39

A odkud jste? Nebo spíše kde hledáte.. podle mě třeba v Praze realitka moc smysl nemá, protože tam se ty byty tolik točí a jsou předražené, že je lepší hledat sama. Ale pokud je to mimo prahu, tak tam se vás nebude realitka snažit oškubat a budete mít dost času na to vybrat s ní to co fakt chcete.

Lalelale
Závislačka 4460 příspěvků 08.04.19 16:08

Ano i ne. Vše, co nám cíleně realitka ukázala, byla hrůza a velmi daleko od našich požadavků. Nicméně tím, že jsme u té realitky byli vedení v databázi, poslali mi mail s domem, než šel dům na trh. Hned druhý den jsme šli na prohlídku a koupili. Takže já bych jim to zadala, nikdy nevíš, občas se zadaří. Koupit od nich nic nemusíš, když nic neseženou.

awesomeone
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 08.04.19 20:16

Neozval se nikdo dodnes a to už to dva roky zpátky je, co jsme intenzivně hledali. Hlavně ze když jsme prodávali byt, mohli se pretrhnout, abysme jim to dali…museli bysme byt padly na hlavu…místo provize jsme si zaplatili jen právníka a par stovek za inzerci, doporučuji…

Jednou jsme měli na prohlídce lidi a ty byli úplně nešťastný, ze se prodávají byty “kdo dá víc bokem”

rokris
Kelišová 7381 příspěvků 08.04.19 21:37

avesomeone Ano, to je dost přesný obrázek toho, jak to chodí.

Jarinka56
Kecalka 103 příspěvků 25.04.19 13:11

My máme dobrou zkušenost s MM realitkou. Hledali jsme barák a dávali vědět dřív, než to zveřejnili. My jsme si vybrali asi třetí baráček, který nám nabídli. Za nás super.

Váš příspěvek
Reklama